Obeziteyi Önlemek için Biber Kapsülü

Obeziteyi önlemek için biber kapsülüİşlenmiş yiyeceklerin ve hızlı, stresli hayatların yaygın olduğu bu çağda, vücudun sadece diyetle tam anlamıyla beslenebileceğine inanmıyoruz. Bu sebeple zayıflamak için Acı biber hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle de obezite ve diğer kronik hastalıkları önlemek istiyorsanız bu ifade özellikle geçerlidir.

Obeziteyi önlemeniz için beş temel tamamlayıcı tavsiye ediyoruz:

  • Güçlü bir multivitaminmineral formülü
  • Balık yağı tamamlayıcıları
  • Çocuklar: morina balığı yağı (6 aylıktan itibaren)
  • Yetişkinler: yüksek kaliteli bir tamamlayıcı (deniz somonu yağı, DHA / EPA konsantresi ya da morina balığı yağı)
  • Flavonoidler (üzüm çekirdeği ekstresi favorilerden biridir)
  • Probiyotikler (dost bakteriler)

Dokularınızın görevlerini yerine getirebilmesi için vücudunuzun, her biri doğru miktarda olmak üzere temel vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Bu durum diyet sırasında da geçerlidir ve bu ihtiyaç Biber hapı ile karşılanabilir.  Milyarlarca hücrenizden her biri düzgün çalışmak için doğru yapı taşlarına sahip olmalıdır. Vitamin ve minerallerin en önemli fonksiyonlarından biri enzimlerin (kimyasal reaksiyonları tetikleyen ve kontrol eden moleküller) üretilmesidir. Vücuttaki çoğu enzimin hem vitamin hem de mineralden oluşan bir bölümü vardır. Bu temel vitamin ve mineralleri yeterli miktarlarda sağlayan yüksek kaliteli bir ürün almanızı bu nedenle tavsiye ediyoruz. Doğru multivitamin mineral formülünü seçmek konusunda Biber kapsülü’ nden faydalanabilirsiniz.

Çocuk ve yetişkinlerin kaliteli bir balık yağı almalarını öneririz. Çocuklar için günde 12 çay kaşığı morina balığı yağı öneririz. Yetişkinlere ise, günde toplam 200-600 mg omega 3 yağ asidi sağlayacak kaliteli bir balık yağı öneririz. Balık yağı seçerken güvendiğiniz bir markayı tercih etmelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın