Obezlerin Maruz Kaldığı Sağlık Sorunları

Phat markası örnek olarak gösterilebileceği gibi, günümüzde büyük beden giysiler artık özel mağazaların tekelinde değildir. Eğer sizde Obezlerin maruz kaldığı sağlık sorunlarıbüyük beden giysilerden sıkıldıysanız biber zayıflama kapsülü kullanarak kısa zamanda zayıflayabilirsiniz. Gerçekten de, GAP, kadın modellerindeki beden ölçüsünü 46′ ya kadar çıkarmayı düşünmektedir. Yeni yetişenlere hitap eden Limited TOO da giysi dükkânları genelindeki çeşit yayılımına katılmıştır.

Ziyaretimin daha ilk günlerinde, etiketlerdeki karşılıklı hareketlilikten kaynaklanan etkileşimi hesaba katmadan, Fransa’ da “büyük bedenler” için düzenlenmiş bir etiketin Birleşik Devletler’ de medium (orta beden) ölçüsüne dönüştüğünü fark ettim. Daha da ötesi, 2006′ nın 46 bedeninin birkaç on yıl zarfında artık o ölçüde olmayışıdır. 1950′ li yılların 44 bedeni, günümüzdeki 40 bedene dönüşmüştür. Beden ölçünüzü düşürmek için biber hapı size yardımcı olacaktır. Bu konuda biber hapı kullananlar‘ ın düşüncelerine başvurabilirsiniz.

Bili Fabrey bu pazarın ortaya çıkacağını başkalarının birçoğundan önce fark etmiştir. Fakat kendisi hazır giysi alanına atılım yapmamıştır. Ample Stuffu yaratarak, internet üzerinden yürüyen bir satış katalogu oluşturmak suretiyle obezlerin maruz kaldıkları sağlık sorunlarına odaklanmıştır. Acaba bu onun dâhice bir buluşu muydu? Bu açıklamalardan sonra akla ilk gelen soru “obezler biber hapı kullanabilir mi” oluyor elbette. Vücudun her yerine ulaşabilmeyi sağlayan uzun bir sapın üzerine takılmış bir banyo süngeri.

Fabrey’ in sunumu bununla kalmadı. O, elkitapları, kötü kokulara karşı alınacak önlemleri açıklayan ve de en çok tutulan “kalorinin diktatörlüğünü” reddetmeyi teşvik eden gerçekçi teknik kılavuzlar da yayınladı. Ayrıca, onların (obezlerin) ayakkabılarını bağlamalarını kolaylaştırıcı, dâhiyane bir şekilde deri kıvrımlarındaki sürtünmelerin neden olduğu tahrişlere karşı kullanılabilecek losyon ve pudralar da sattı. Kilo problemleri olan obezlere sağlıklı beslenmelerini ve doktor kontrolünde biber hapı kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın