Obur Kişilere Biber Hapı

Obur kişilere biber hapıHücrelerin “açız” çığlıklarını beyin her seferinde işitir ve iştahlanmamızı; yeniden yeme ihtiyacı duymamızı sağlayacak enzimler salgılatır. İhtiyaçdan fazlasını yemek kilo almanıza sebep olacağı için biber hapı ile önlem almak gerekir. Hücreler “besin” almazsa faaliyetleri ve hayatiyetleri tehlikeye girecektir. Böylece yeniden yemek yeme ihtiyacı duyar ve daha birinci hazım tamamlamadan ikinci öğünü yeriz. Düzensiz beslenmeden kaynaklanan aşırı kilolar için biber hapı kullanmak gerekir.

Bu sefer başka bir sıkıntı baş gösterir: Daralan ve tıkanan damarlardaki kan, vücuda alınan yeni besinleri taşımada zorlanır. Organlardaki hücreler cidden acıkmaya başlar. Çünkü kan yeterli hızda değildir ve yeteri kadar besin taşıyamamaktadır. Biber diyet hapı ile kısa zamanda zayıflamak ve sağlığınız için bunlara dikkat edin.

Bu durum kanın daha da ağırlaşmasına yol açar. Kan ağırlaştıkça damarlar daha da daralır ve hücrelere daha da az gıda gideceği için açlık çağrılan gitgide artar. Bu kısır döngü sonunda insan habire yiyen ama sürekli açlık hissi duyan bir obur haline gelir. Obur kişilerin biber hapı kullanmaz ise kilo alması kaçınılmazdır.

İş bununla kalsa iyi! Ardından daha mühim imdat çağrıları görülmeye başlar. Kan aşırı derecede ağırlaştığından tansiyon yükselir. Ağır metaller ve asitler içerdiği için, kan normalden daha fazla ısınmaya başlamış, hacmi genişlemiş ve damarlarına sığmaz olmuştur! Tansiyon damarları zorladıkça vücuttaki her damar kanın hacminin genişlemesiyle oluşan bu yüksek iç basınca mukavemet edemez. Derken kılcal damarlarda çatlamalar meydana gelmeye başlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın