Parkinson Tedavisi ve Kırmızı Biber

Biber hapı kapsülünün eskisine kıyasla, birçok doktor ve hasta bunun daha akla uygun olduğunu düşünüyor, ve onların bu görüşü doğal ilaçları ana görüşün dikkatine sunan değişimlere yansıyor.

Daha doğal ve zararsız ilaçların araştırılmasını başlatan şey, kısmen, korkunç yan etkileri olan birçok uyuşturucu ilacı hazırlayıp dağıtan mevcut eczacılığın tehlikeleriyle ilgili giderek artan endişedir, üyuşturucu ilaç reaksiyonları ulusal bir trajedidir. A.B.D. Halk Sağlığı Araştırma Grubu başkam Dr. Sidney M. Wolfe, bu durumu Worst Pills, Best Pills News adlı haber bülteninin Şubat 1996 sayısında açıkladı.

Kuşkusuz, A.B.D. ilaç endüstrisi hastalara çok yararlı olabilecek Meksika biber hapı’ nı üretiyor. Ancak, mümkün olduğu kadar çok para kazanma arzularıyla 1995’de, ilaç endüstrisi kârlılıkta tüm diğer endüstrileri geçmiştir, birçok uyuşturucu ilacın reklamı İlacın yararları abartılıp, riskleri daha önemsiz gösterilecek biçimde yapılmıştır. Çoğu zaman tehlikeli biçimde yanıltıcı uyuşturucu ilaç reklamları için her yıl harcanan 10 milyar dolar, doktorların ilaçlar hakkında yetersiz eğilimleriyle birleşerek, sizi ve ailenizi ciddi ilaç reaksiyonları riskine sokmaktadır. Örneğin, her yıl hir milyonu aşkın Amerikalı ters uyuşturucu ilaç reaksiyonları yüzünden hastaneye kaldırılıyor, 61.000 insan uyuşturucu ilaçların neden olduğu Parkinson hastalığına yakalanıyor, 16.000 insan aldığı reçeteli uyuşturucular yüzünden trafik kazası yapıyor, 163.000 insan bu ilaçların neden olduğu ya da daha kötüleştirdiği bellek kaybı yaşıyor, ve 32.000 insan, aldığı uyuşturucu ilaçlar yüzünden düşüp kalçasını kırıyor. Bunları kullanmak yerine kırmızı biber hapını kullanmalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın