Piyasadaki En Popüler Hap Biber Hapı

Piyasayı resmen sarsan Biber hapı ile kilo vermek çok kolay dengeli şekilde kilo vermek için sadece Biber hapı almak ve kullanmak, etkili olduğu kadar sağlıklı olan Biber hapları ile kısa sürede belinizi ve diğer yerlerinizi inceltebilirsiniz. Fakat orjinal Biber kapsülü olmasına dikkat etmelisiniz. Bazı hastalar maya kullandıktan sonra barsaklarda gazdan şikâyet ederler. Bunun başlıca nedeni, kasılan barsakların tekrar harekete geçmesidir. Uzun süre maya kullandıktan sonra barsak gazları tümüyle ortadan kalkar.

Ancak maya kullanınca midesi bulananlar ya da tadından hoşlanmayanlar, ihtiyaçları olan panzehiri başka bitkilerde aramalıdırlar. Piyasada iki çeşit maya bulunabilir. Taze ve komprime olarak 500 gramlık paketlerde hemen hemen her ekmek fırınından satın alabileceğiniz ve buzdolabında uzun süre korunabilen ekmek mayası ya da kalaylı kâğıt içinde tabakalar biçiminde satılan ancak daha kısa ömürlü mayalar. Şişmanlıktan kurtulup fit bir vücuda sahip olmak zor değil yapılam diyeti sadece zorlaştırmaktır. Bu saçma diyetler yerine Biber hapı kullanabilirsiniz.

Bunlar birkaç günde sertleşir, küflenir, tadı acılaşır ve mide için tehlikeli olur. Ayrıca kurutulmuş ve toz biçiminde satılanları da vardır. Bu da diğeri gibi “canlı”dır; bir başka deyişle, pasta hamurunu kolayca kabartabilir. Direkt kullanımlarda diğerine oranla bazı kolaylıklar sunar. Her sıcaklıkta korunabilir, kolaylıkla yolculuklarda taşınabilir.

İkinci tür maya ise bira mayasıdır. Bu tür maya, aynı süt tozunda olduğu gibi yüksek sıcaklıklarda kurutma yöntemiyle elde edilir. Bu yöntem mayayı sterilize eder ve öldürür. Uzun süre saklanabilir ancak “ölü” bir mayadır bu, çünkü hamuru kabartamaz. Bu yüksek ısı, vitamin sayısını azaltmakla kalmaz, organik tuzlan inorganik tuzlara dönüştürür. Bira mayası taze mayaya oranla ne denli daha az yararlı olursa olsun bulundurmakta yarar vardır, hiç yoktan iyidir. Maya, üzüm salkımı gibi bir araya gelmiş hücrelerden oluşan bir bitkidir. Öbür bitkisel hücrelerden farklıdırlar, çünkü kullanımdan önce kesinlikle arındırılması gereken selülozik tabakayla çevrili değildirler. Çıplak maya hücreleri sindirimi kolaylaştırıcı sıvılar tarafından rahatça sindirilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın