Rahat Zayıflamanın Sırrı Biber Hapı

Diyet biber hapı ile beraber uygulanması gereken bir zayıflama yöntemidir. Fakat aynı zamanda sonunda ortaya çıkan ve ancak şimdi Rahat zayıflamanın sırrı biber hapıgerçekten gidebilecek olan duygular yoluyla ışık saçma fırsatı verdiği için de onurlandırılması gerekir. Bu sefer bastırılmıyorlar; kapıya götürülüyorlar. Etinizin içine gömülmüşlerdi ve şimdi kişisel evreninizden kovulacaklar.

Yepyeni bir günün hafifliğini hem fiziksel hem de ruhsal olarak hissettiğiniz gün geleceğinden, şimdi döktüğünüz gözyaşları sonunda sevince götürecektir. Fiziksel olarak güzel görünmek istiyorsanız biber form kapsülü kullanmalısınız.

Derin üzüntüyü anlamlandıran şiirler, filmler ve romanlar var; kurgusal olmayan eserler de. Size hitap eden üç tanesini seçin; belki önceden yaşadığınız bir şey veya bildiğiniz ama henüz okumadığınız ya da görmediğiniz bir kitap ya da film. Onları sunağınıza yerleştirin ve kendinizi onları okumaya veya izlemeye adayın. Onları onurlandırarak onları bastırmak yerine serbest bırakan bir biçimde kendi gözyaşlarınızı onurlandırırsınız. Sanatın değeri buradadır. Gevşeyin, gözlerinizi kapatın ve huzur için dua edin. Bunlar biber hapı ile daha kısa zamanda ve rahat zayıflamanızı sağlayacaktır.

Umutsuzluğunuzu, üzüntünüzü, çaresizliğinizi, kederinizi, utancınızı, acınızı, hüznünüzü, korkunuzu ve sıkıntılarınızı İlahi Zihne verin. Eğer kilo verme konusunda umutsuzluğa kapılıyorsanız biber hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu karanlığı aceleyle geçmeyin. Onun içinde ilerlemek için kendinize onun içine girme olanağı verin. Işık zamanında yetişecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın