Sağlıklı Beslenme

Biber hapları ile düzenli şekilde beslenmenize dikkat edebilirsiniz. Bildiğimiz gibi Biber kapsüllerinin zayıflattığını, metabolizma hızlandırdığını, ayrıca yağları yakmakta başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Sağlıklı şekilde kilo vermek için mutlaka bu zayıflama hapı Biber hapından fayadalanmalısınız, aç kalmadan diyet yapmadan kilo vermenize yardımcı olan Biber zayıflama hapları sayesinde dengeli beslenmenizede yardımcı olacaktır. Unutmayın ki.. Biber hapı zinde tutuyor ve dinç olmanıza yardımcı olacaktır.

Tok tutucu özelliği ile ve ünlüleirn bile tercih ettiği Biber kapsülleri ile güzelliğinizi ortaya çıkaracaksınız. Her zaman ideal kiloda kalmak için ve hiç kilo almamak için mutlaka Biber haplarını denemelisiniz.Yaşantımız boyunca saçma sapan diyetler ile hayatımızı resmen zindana çevirdik, bundan sonra artık Biber hapı ile mutluluğu yakalayacaksınız. Besin olarak karbonhidratların tarihçesini insanın tatlı tadına düşkünlüğü ve şeker kamışı ile başlatabiliriz.

Şeker kamışı (Saccharum türleri) sıcak ve çok yağış alan bölgelerde yetişmektedir. Şeker kamışı tarımının ilk defa 10.000 yıl kadar önce Papua Yeni Gine’de yapıldığı tahmin edilmekte; halen bu ülkede şeker kamışının yabani örneklerine (Saccharum officinarum) rastlanmaktadır. Buradan Çin, Hindistan ve Güney Asya’ya yayıldığı tahmin edilmektedir. Şeker kamışından şeker elde edildiğine dair ilk bilgiler İsa’dan önce 325 yılındaki Hint kayıtlarında bulunmuştur.

Şeker buradan Anadolu ve Ortadoğuya gelmiş; Haçlı Seferleri ile Avrupaya taşınmıştır. Cristopher Colombusl493’teki ikinci Amerika seferinde kayınpederinin Kanarya Adalarındaki tarlasından aldığı şeker kamışlarını Karayiplere götürerek burada şeker kamışı tarımını başlatmıştır. Günümüzdeki şekliyle tam rafine şeker 17.yüzyılda İngiltere ve Fransa’daki fabrikalarda üretilmiştir. Şeker pancarı tarımı ise daha geçtir. Şeker pancarının üstünlüğü tropikal iklim şartı aramamasıdır. Romalıların şeker pancarını (Beta vulgaris) gıda olarak tükettiklerini biliyoruz, fakat ilk şeker pancarı üretimi 1747’de başlatılmış; geniş üretilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın