Sağlıklı Gıdalar ile Biber Hapı Diyeti

Zayıflama stratejisi bugün yine geçerliliğini sürdürmektedir. Bu strateji biber hapı desteği ile desteklenmelidir. Amerika’ nın ilk sığırSağlıklı gıdalar ile biber hapı diyeti krizinden on yıl sonra Avrupa Birliği sağlığının bağımsızlığı için bedel ödemeyi sürdürmektedir. George W. Bush hükümeti de kulislerde OMC bünyesindeki gizli pazarlıkların peşini bırakmamıştır. Bu şekilde üretilen gıdaları biber form kapsül diyetlerinden uzak tutmalısınız.

Kanıtı mı? Dünyanın tümü, hormonlanmış Birleşik Devletler sığırını beğeniyor. Böylece; Japonya, Kanada, Çin, Meksika, Kore, Mısır ve hatta Ortadoğu her yıl yüz milyonlarca dolar tutarında ithalat yapıyor. Onu sadece Avrupa dışlıyor. Hormonlu gıdalar biber hapı diyetlerine zarar vermektedir. Bu nedenle biber hapı kullanımı sırasında bu gıdaları tercih etmeyiniz.

Bilindiği gibi, orta vadede “dolambaçlı ceza”nın meyvelerini verme tehlikesi belirdi ve Avrupa Birliği, teşkilatın Tahkim Kurulu nezdinde yaptırımların kaldırılması için mukabil girişimde bulundu. Demek ki, Avrupalıların tabaklarındaki hormonlanmış sığır masalının sonu gelmiyor. Hormonlu gıdalar sadece biber hapı kullanımı sırasında değil her zaman uzak durulması gereken gıda tipidir. Sağlıklı gıdalar ile yapılan biber hapı zayıflama diyeti ideal ölçülerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Amerikan etlerinde bulunan yabancı unsurlar sadece hormonlar değildir. Antibiyotikler de etin suyunda değişiklikler yaparlar. Onların meme iltihabı tipindeki enfeksiyonlara karşı kullanılmasıyla ya da geliştirici hormonlarla birlikte oluşturdukları ortak etkilerinde kesin olan bir şey vardır: mezbahaya geçildiğinde görünüm mucizevi şekilde kaybolmazlar…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın