Sağlıklı ve Hızlı Zayıflama Diyeti

sağlıklı ve hızlı zayıflama diyetiHızlı zayıflamak aynı zaamanda sağlıklı başarabilmek için biber kapsülleri kullanılmalıdır. Biber kapsüllerinin desteğini alarak sağlıklı bir fiziğe gelebilirsiniz. Son günlerde hızlı kilo artışlarına yardımcı biber kapsülleri mutlaka kullanılmalıdır.

Orjinal biber hapı diyeti sayesinde stenilen kiloya gelebilirsiniz. Kilo vermede en başarılı sonucu biber haplarını düzenli olarak kullanımında başarabilirsiniz. Biber hapı ile birlikte vitamin, mineral ve kalsiyum tüketimi artırılmalıdır. Ancak, yine de benim lifetime’ nın yeri başkadır.

Bazı spor kulüpleri, bir fincanda bir yetişkin insanın günlük gereksinimin dörtte biri olan 500 kaloriden fazlasını içerdiğini “unutarak”, yağ ve şekerle zenginleştirilmiş kahveyi seattle tabelasıyla sunan starbucks zincirine ortak oldukları izlenimini veriyorlar! Ama darbenin aslı dışarıdadır.

Oturduğum yerden ayrılıp arabayla yaptığım on dakikalık yolculuk boyunca yiyecek satan 37 tane dükkân tabelası saydım. Oysaki meskûn bir mahalde yaşayan biri için bu sayı bir elin beş parmağını geçmez.

Anayol kavşaklarındaki büyük alışveriş mekânlarına yaklaşılmasından itibaren ucuz fiyatla yemek yeme eğilimleri birdenbire, akıl almaz nispette artmaktadır.

Bugün Amerika’ da 925.000′ den fazla lokantanın bulunduğu hesaplanmaktadır. Ulusal Lokanta Derneği’ nin bir belgesine göre, bu sayı 2010′ da milyonu geçecektir.  Artık amerika da olduğu gibi Türkiyede de şişman sayısı çoğalmıştır.

Bu yüzden şişman olan kişilerin daha aşırıya gitmemesi için biber kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz. İstenilen fiziğe gelebilir sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Lokantacılıkla geçinen topluluk kendisinin Amerikan ekonomisinin temelini oluşturan motorlardan biri olduğunu çekinmeden, gurur duyarak ilan etmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın