Sağlıklı Yağlar ve Biber Form Hapı

Belirli yağlar, temel besin maddeleridir. Bu yağların fazla tüketimi sonucunda oluşan fazla kilolar için biber hapı kullanımı gerekir.Sağlıklı yağlar ve biber form hapı Sağlıklı olması için vücudun her gün onlara ihtiyacı vardır. Sorun, sağlıklı yağlarının çoğunun modern diyetlerimizden çıkarılmış olması, onların yerine sağlıksız yağlar kullanıyor ve tüketiyor olmamızdır.

Bu tip sağlıklı yağlara biber hapı diyetinizde yer vermelisiniz. Benim seçtiğim sağlıklı tüketilebilen rafine yağlar şunlardır: Ticari zeytin yağlarının çoğu, besinsel içeriğine zarar verecek şekilde işlenmiştir. Bu yağları biber form hapı kullanımı sırasında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Genelde insanlar bir şişe zeytin yağı aldıklarında, aldıklarını düşündükleri sağlıklı ürünü almamaktadırlar (zeytin yağı endüstrisindeki bu skandal, ilk olarak benim gazetem, Beyond Health News tarafından ele alınmış, ardından BCC ve ABC tarafından tüm dünyaya duyurulmuştu).

Neredeyse tüm zeytin yağları, vitamin, esansiyel yağ asitleri, antioksidan ve diğer besin maddelerinin azalmasına yol açacak şekilde işlenmiş ve seyretilmiştir. Bu süreçler sırasında toksinler de eklenir ve işlemlerden kaynaklı yeni toksinler meydana gelir. Sağlıklı bir zeytin yağı arayışımda, Amerika’da her şeyi doğru yapan tek bir üretici buldum. Doğal olarak, bu zeytin yağı en iyi aromaya sahiptir.

Herkesin esansiyel yağlara ihtiyacı vardır. Fakat fazla tüketiminden biber hapı kullanımı sırasında kaçının. Keten tohumu yağı, sağlık için gerekli olan omega3 ve omega6 yağ asitleri içerirler.

Bir yağ seçerken, olabildiğince taze ve filtrelenmemiş olanı tercih edin. Bu yağlar tüm değerleri besinleri ve faydaları barındırırlar. Benim tercihim Barleans markasıdır. Bu, günlük preslenen, kaliteli bir yağdır. Üzerinde dört aylık raf ömrü mührünü görürsünüz ve üretimin ardından direkt olarak marketlere gönderilirler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın