Sağlıklı Zayıflama Kuralları

sağlıklı zayıflama kurallarıZayıflamak için uygulanan bazı tedaviler vücuda zarar verebilir. Bilinçsiz tüketilen bitki çayları, bilinmeyen otlar falan sağlık açısından zararlı olabilir. Bu konuda doktorlardan bigiler almalısınız. Zayıflamayı sağlıklı başarmak istiyorsanız mutlaka bir diyetisyen önerisi almalısınız.

Dikkatsizce ve çok sık olarak uygulandığında, ev lavmanlan bedene zarar verebilir. Bu adımların listesini vermek, Pançakarma’nın ne kadar etkili olduğunu göstermek için yeterli değildir. Aşağıdaki iki örnek bu konuda daha iyi bir fikir verebilir. Kırk yaşlarında bir müteahhit olan daniel frazier, on yıl önce bel altı ağrılan çekmeğe başlamıştı.

Zayıflamaya yardımcı acı biber hapı ile kilo verme sandığınızdan daha kolay sağlanacaktır. Biber haplarının bazı özelliklerinden dolayı, kısa sürede zayıflamanız sağlanacaktır. Ayrıca spor yada diyet yapmanıza gerek kalmadan zayıflayabilirsiniz.

Doktorlar bu ağrıları için tek bir neden bulmakta güçlük çekiyorlardı. Çektiği acı kendisi için çok gerçek ise de röntgende de birşey görülmüyordu. Birçok uzman doktora başvurduktan sonra bu ağrı ile birlikte yaşamak zorunda olduğu fikrini kabul etti. Ağrı geldiğinde evde yatıyor ve geçene kadar adale gevşetici ilaçlar alıyordu.

Daniei’i muayane eden bir maharishi ayurveda doktoru ona ağrının apana vata dengesizliğinden olduğunu söyledi. Bu vata altdoşası, barsaklan ve bel altını denetler. Kendisine vata sakinleştirici bir program ve iki hafta klinikte Pançakarma tedavisi salık verildi.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın