Sağlıklı Zayıflama Yolları

sağlıklı zayıflama yollarıKilo vermek için yapılan bazı uygulamalar sağlık sorunu yaratabilir. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar dikkat etmelisiniz. Biber kapsülleri kullanan bir çok kişi sağlıklı bir şekilde formuna kavuşmayı başardı. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmalısınız.

2002 sonbaharında danışma komitesi lotronex’ in geleceğini tekrar tetkik etmek için toplandı. O sırada, ilaç bir yıl satıldıktan sonra onsekiz aydır piyasadan çekilmiş durumda olsa da, fda bilim adamları ağır komplikasyonlarla ilgili gönderilen 200′ ün üstünde rapor ve yedi ölüm vakasının ilaçla bağlantılı olma ihtimali olduğunu düşünüyorlardı. Biber kapsülleri ile farklılık yaratın ve kısa süre de forma girmeyi başarın.

Ağır komplikasvonların sadece çok düşük bir yüzdesinin fda’ ya bildirildiği düşünülürse, iki bin ila yirmi bin arasında kadının ağır hasta edilmiş, hatta bazılarının faydaları hakkında ciddi bilimsel şüpheler taşıyan bir ilaçla ilintili komplikasvoniar yüzünden hayatını kaybetmiş olma ihtimali vardır.

Danışma komitesi, ilacı öven hasta hikayelerinin olduğu bir açık oturumu dinledikten ve ilacın risk ve faydalarını tahlil ettikten sonra, reçetelenmesiyle ilgili kati kısıtlamalar getirilmesi koşuluyla, ilacı tekrar onayladı.

Temel koşullardan biri de doktorların reçetelemelerine izin vermeden önce ilacı kullanma konusunda eğitimden geçirilmeleri ve belge almalarıydı. Tartışmalar sırasında komite üyeleri, doktorların eğitimden geçmeleri ve belge almalarındansa, ilacı kendi tecrübeleri doğrultusunda reçetelemelerine izin verilmesini talep eden bir şirket önerisini açıkça geri çevirdiler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın