Sakıncalı Diyetlerden Uzak Durun!

sakıncalı diyetlerden uzak durunBiber zayıflama hapı vücuttaki yağları söker atar. Sağlıklı bir şekilde forma girmek için biber kapsülleri kullanılmalıdır. Acı biber kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda forma gireceksiniz. B5 vitamininin (pantotenik asit) eksikliği nadiren görülür ama görüldüğünde baş dönmesi ve sindirim sorunlarına sebep olabilir.

Doğal kaynakları tam buğday, melas, bezelye, vs.dir. Vitamin B6 (piridoksin) vücudun, proteinlerin inşa taşları olan amino asitleri kullanmasına yardımcı olur. Bu vitaminin eksikliği cilde ve sinir sistemine zarar verir. Muz, kuru üzüm, melas, buğday, süt, vs. zengin B6 vitamini kaynaklandır.

C vitamini (askorbik asit) dokuların büyümesi, onarımı ve normal işlevleri için, sağlıklı diş ve dişetleri için ve vücudun enfeksiyona karşı direncinin kurulup korunması için gereklidir. Askorbik asit yetersizliği kansızlığa, erken yaşlanmaya, iskorbüte, dişeti kanamalarına ve çoklu enfeksiyonlara  yatkınlığa sebep olabilir.

Lahana, turp ağacı yaprakları, ıspanak, hint bektaşi üzümü, acı kabak, limon ve domateste sebzelerin taze olması şartıyla bol miktarda bulunur. Etkili ve sağlıklı zayıflamak için öneriler yazı içerisinde paylaşılmıştır. Yukarıda biber kapsülleri ile sağlıklı bilgiler verilmektedir.

Mutlaka biber hapı ile ilgili bilgileri alınız.  E vitamini (tokoferol) hücre zarının korunmasına yardımcı olur. Tam tahıllı gevreklerde ve pek çok sebzede bulunur. K vitamini kan pıhtılaşması için önemlidir. Lahana, kara lahana, ıspanak, karnabahar gibi yeşil yapraklı sebzeler K vitamini açısından zengindir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın