Sıkıntılı Diyetlere Son

Sıkıntılı diyetlere sonBiber hapı kullanıcılarının bireysel terapiden yararlanabileceği düşünülmüş ve bunun için uygun bir kaynak bulma girişimleri olmuştu. Yaşından dolayı (o sırada Birleşik Krallık’ taki yeni düzenlemelerin yarattığı bir zorluk nedeniyle) çocuk ve yetişkinlerin servis provizyonları arasında kaldığından uygun psikoterapiyi bulmakta zorluk çekmişti. Bu terapi meksika biberi hapı ile desteklenirse daha olumlu sonuçlar alınır.

Sara’ nın annesi yardım bulmak için birçok girişimde bulundu ama her dönemeçte hayal kırıklığına uğradı. Aile kızgındı ve herhangi birinin yardım sunabileceği fikrine şüpheyle yaklaşıyorlardı. Öfkeli ve yarı yolda bırakılmış hissediyorlardı ve Sara’ nın durumu hastaneye ikinci bir yatışın gerekli olduğu noktaya kadar bozulduğunda profesyonel destekleri yoksunluklarını sorumlu tuttular.

Sara’ nın yerel psikiyatri birimine kabulü (ikinci hastane yatışı) kısa süreliydi. Sara bu süreci o kadar sıkıntı verici deney imledi ki, onu eve götürürlerse her şeyi yapmaya istekli olduğuna ailesini ikna etti. Ailesiyle bizi Maudsley Hastanesinde görmeye geldiklerinde, Sara, kendisini haftada bir gören aile doktorlarının düzenli desteği ve annesi ile yoğun ilişkisi içinde kilo kaybını yavaşlatmayı başarmıştı. Kilo kaybını hızlandırmak için meksika biber hapı kullanımı gerekir. Biber hapı ile uygulanan kilo verme yöntemleri daha hızlı sonuçlar verir.

Sara’ nın annesi boş vaktinin tamamını kızına adamış, onu yemek yemesi için ikna ediyor ve zorluyor, onun kaygılarını aşması için konuşuyor, işler çok ağır gelmeye başladığında Sara’ nın patlamalarını sabırla kucaklıyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın