Sindirim Sistemi ve Biber Hapı

sindirim sistemi ve biber hapıB6 Vitaminin bulunduğu gıdalar et, hububat (buğday), soya fasulyesi, karaciğer, mısır, süt, yumurta, taze fasulye, pirinç kabuğu, ıspanak, böbrek, tavuk, balık, bira mayası, kepek ve sebzelerde bulunur. Bl2 vitamini sinir sisteminin güçlendirilmesinde etkisi vardır. Sinir hastalıklarında kullanılır.

Sindirim sorunu olanlara biber kapsüllerini öneriyoruz. Metabolizması yavaş olanlara ve sindirim sorunu yaşayanlara biber kapsülleri etki gösterecektir. Mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Hem daha kolay kilo verebilirsiniz hemde yıllarca zayıf kalmayı başarabilirsiniz. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül biber ile fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır.

Sürekli bir şeyler atıştırmayı sevenler için acı biber hapı etki gösterecektir. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül biber denenmelidir. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara biber kapsülleri etki edecektir. Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmalısınız. Son zamanlarda artan fazla kilolara biber kapsülleri etki sağlayacaktır.

Alyuvar yapımı, kemik iliği, hemoglobin oluşumu ve sinir sisteminin normal çalışması için gereklidir. Fazla yenilenen hücreler için gerekli bir vitamindir. Fazlası karaciğerde depo edilir. Bn vitamini eksikliği hayvansal gıda almayanlar da görülür. Deri de limon sarısı bir renk oluşur.

Yanma ve acıma hissi olur. Vejetaryenler de eksikliğine bağlı hastalıklar olur. Bn vitamininin bulunduğu gıdalar hayvansal gıdalarda çok bulunur. Et, balık, karaciğer, böbrek, mantar, peynir, yumurta sarısı ve sütte bulunur. Bitkisel besinlerde ki yeterli olmaz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın