Şişman ve Obez Olmak Artık Sorun Değil

Şişman ve obez insanların açıktan veya gizlice aşağılanmasına devam edilmeli, bu insanların tembel, pisboğaz, iradesiz olduğu imajı güçlendirilmelidir. Buna bağlı olarak, ince ve zayıf insanların dinamik, tuttuğunu koparan, kararlı ve başarılı insanlar olarak tanıtılmasına de­vam edilmelidir. Bu tür plan yapan insanları kendinizden uzak tutmalısınız. Satılan her türlü ürün yerine Meksika Biber kapsülü yorumları hakkında neler yazılmış onlara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Evet bunlar Acı Biber kapsülü kullananlar gerçekten zayıflayıp kilo veren kişilerdir.

Toplumun vitrininde yaşayan starlardan çöp gibi ince, anoreksik olanlar alkışlanmalı, kilo alanlar, toplu olanlar her fırsatta alay konusu yapılmalıdır. Zaman zaman da şişmanladıkları için star konum­larını kaybettikleri ve bunun da kendi hataları yüzünden başlarına gel­diğinin altı çizilmelidir.

İnce ve zayıf insanların diyet yaparak veya diyet endüstrisinin hizmet, ürün ve nimetlerinden yararlanarak, ağırlıklarını kontrol ettikle­ri inanışı yaygınlaştırılmalıdır.

Okullarda, anaokullarında, yuvalarda yani çocukların var olduğu tüm mekanlarda propaganda faaliyetleri güçlendirilmelidir. Ne demişler ” çocuklar diyet endüstrisinin geleceğidir”. Bu bağlamda ” bilinçli beslen­me” programları yaygınlaştırılmalı, çocuklar kalori sayarak, şişmanlatan besinlerden kaçınarak, ” bilinçli beslenmeye teşvik edilmelidir. Bütün bu yapılanlar bilimsellik kılıfı ile kitlelere takdim edilme­lidir.

İşte kitleleri diyet endüstrisine kazanmak, yağ pazarının müşterileri haline getirmek için uygulanabilecek stratejinin bazı bölümleri. Benim unuttuklarım olabilir ama diyet endüstrisinin iri aktörleri yukarıda say­dığım taktiklerden hiçbirini bir tek gün bile unutmuyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın