Şişmanlık ve Biber Hapı

Şişmanlıktan yakınan kişilerin kesinlikle biber hapı kullanmaları gerektiğinidüşünüyoruz. Biber hapı sayesinde forma girecekler. Dengeli beslenme ve biber hapı kullanarak zayıflamak çok daha hızlı gerçekleşecektir. Gözümü ovsam da gözyaşı salgısını arttırainiyorum, ama iki bardak su kısa sürede gözü nemlendiriyor ve yanmayla acı birkaç dakika içinde geçiyor. Yapay gözyaşı kullanırsanız ya da sık yüzünüzü yıkar ve suyun gözünüze kaçmasına izin verirseniz, bunun da yardımı olabilir. Yüksek kan kolestrolü yüksek kan kolesterolünün damarları tıkayarak kalp ve beyin hastalığı riskini arttırdığını artık herkes biliyor. 1987’de yunanistan’da kanser araştırmacılarının uluslararası toplantılarından birinde, kronik dehidrasyonun vücutta kolesterol üretimini nasıl arttırdığı konusunda bilimsel bir sunum yaptım. Kısa bir hatırlatmada bulunalım kolesterolü olanlar asla biber hapı kullanamazlar yasaktır.

Çevresel koşullar uygun olmadığında, hücrelerin genetik yapıları onlara bağımsız olarak çalışma gücü verir. Biber hapı İnsan vücudunun hücrelerinin bakteriler gibi zar yapılarını değiştirerek kendilerini çevreye uydurma yetenekleri sağlamaktadır. Meksika biberleri  Hücreler arasında suyun kontroisüz bir biçimde içeri ya da dışarı sızmaması için zarlarındaki kolesterol miktarını da değiştirirler. Normalde suyun yavaş ama değişmez bir tempoda hücre içine sızması gerekir.

Lenen organlardandır. Zamanla yetmezliğe girebilir. Genellikle önce spazm olur, sonra küçük arterlerden biri tıkanır. Başlangıçtaki spazm acı verir. O anda su içilirse, spazm hafifier ve arter tıkanmaktan kurtulabilir. Çünkü su bütün ilaçlardan daha etkilidir. En kötü olasılıkla hasarın boyutunu küçültür.

Yüksek kan kolesterolü kemik yoğunluğunun azalmasına yol açabilir. Bu konuda daha fazla bilgi almak için “yüksek kan kolesterolü” ve “osteoporoz” adlı bölümleri okuyabilirsiniz. Ateş basması daha önce de belirttiğim gibi, görevleri bilgi toplama olduğu için yüzün duyu sinirleri beyin hücrelerini besleyen arterlerle beslenir. Bunlar beyinde serotonin ile düzenlenen ve vücudun hormonsal dengesini kontrol eden sinir sistemine bağlıdır. Vücutta triptofan düzeyiyle serotonin aktivitesi, suyun düzenleyici özelliğinden doğrudan etkilenir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın