Siz Sordunuz Ben Cevapladım

Bugünkü yazımda siz Acı Meksika Biber Hapı kullanıcılarıyla bazı okurlarımın bana sormuş olduğu sotruları paylaşacağım.

Soru 1: Kendiniz her zaman sağlıklı mıydınız?

Doktor annemin uyguladığı hatalı beslenme rejimi yüzünden bir kez karaciğer sirozu olmuştum. Çocukluğum boyunca sık sık kabızlık çektim. Omurga yaralanması sonucunda iki yıl boyunca bacaklarımı hissedemedim. Doktorlara kalsaydı, bir daha asla yürüme şansım yoktu.

Soru 2: Kim daha iyi durumdadır; et yiyenler mi, yoksa vejetaryenler mi?

İstatistiklere bakılırsa, vejetaryenler et yiyenlere kıyasla daha dayanıklıdır ama her iki grup da çeşitli hastalıklara yakalanır. Her şeyi ölçülü yapmak en iyisidir. Hayatta kalmanın en temel koşullarından biri ölçülülüktür. Ölçülü olması gerekmeyen tek bir şey vardır: Gülümsemek; ne kadar çok gülümserseniz, o kadar iyi olur.

Soru 3: Çalışmalarınıza büyük bir ilgi var. Moskova’daki evinizin önünde gece gündüz bir sürü insan kamp kuruyor. Polonya’da Alışılmamış Şeyler Festivali’nde boy gösterir göstermez büyük kalabalıklar topluyorsunuz. Neden hasta kabul etmiyorsunuz?

Polonya’da hasta kabul etmiyorum çünkü bu, kendi evime girmekte güçlük çektiğim Rusya’yı terk etmemin nedeniydi. O tür bir hayat katlanılmaz oldu. Bildiğim her şey kitaplarımda yazılı.

Soru 4: Sağlıklı zayıflama açısından Biber hapının özellikleri nelerdir?

Meksika Biber Hapı, Meksika’da yetişen dünyanın en acı kırmızı biberlerinin güneşte doğal yollarla kurutulmasıyla elde edilir. Kapsül içinde sizlere sunulma nedeni hiçbirimizin bu kadar acıya dayanamayacak olmamızdır. Bu kapsülün içinde saf meksika biberiyle mide ve bağırsaklarınızı koruyucu bitkisel katkılar yer almaktadır. Tamamen bitkisel olan bu kapsül sizin doğal yollardan zayıflamanızı sağlar. Bu nedenle sağlık açısından en etkili zayıflama yöntemi bu kapsülün kullanılmasıdır. Endişe edecek bir şey yok. Kullanın, farkı fark edeceksiniz zaten…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın