Sizde Vücudunuzdaki Fazlalıklardan Kurtulun

Fazla yağlarÖzellikle göbek ve basen şikayetleri hızla artış gösteriyor. Malesef bu sorun genellikle türk bayanlarında yaşanmaktadır. Türk bayanlarının basen ve göbek sorunları gerçekten baş belası olmuştur. Ancak kurtulmanında yolları vardır. Doğru teknikler uygulandığı taktirde ertimek mümkündür.

Mesela Acı biber kapsülünü sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Doğru zayıflama tekniği olduğunu söylemek mümkündür. Meksika biber kapsülleri ile kısa sürede forma girebilirsiniz. Kiloları normal bir diyet uygulayarak asla veremezsiniz. Mutlaka acı biber hapı’ nı kullanmanız şarttır.

Kalori ve hızlı yağ yakımı için biber etkisi oldukça büyüktür. Sizlerde yağ dapolamaya karşıysanız hemen meksika biber kapsüllerini denemelisiniz. Düzenli bir şekilde forma girebilirsiniz.

Elbette, ESC’lerin ilaç olarak doğrudan kullanılmasına başlamadan önce üstesinden gelinmesi gereken bilimsel zorluklar mevcuttur. Kök hücreleri türetmek, onları ihtiyacımız olan hücrelere dönüştürmek ve vücutlarımızdaki çok ayrıntılı gelişimsel programların yönetiminde büyüyen aynı türden hücrelerle aynı rolleri yerine getirmelerini sağlamak üzere, çok daha güvenilir yöntemler geliştirmemiz gerekiyor.

Gelişme aşamasındaki yenileyici tıp, hastaların yetişkin hücreleri kullanılarak büyütülmüş dokuları ve hücreleri kullanarak dahi şaşırtıcı bir gelişme göstermektedir: Doku mühendisleri, hücreleri onları yapısal olarak uygun dokular oluşturacak şekilde yönlendiren ve ondan sonra eriyip kaybolarak geride sadece işlevsel dokuyu bırakan iskeletlerin içerisine ekerek hücreden organlara yetiştirmektedir.

49 İnsan hastalar, kadavralardan alınan hücresiz yapısal dokularla başlayıp hastanın hücrelerini ekmek suretiyle, yedi yıl içinde işlevsel idrar yollarına kavuşturulmuştur. İşlevsel mesaneler üretilmiş ve tazılara nakledilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın