Sizi Mutlu Eden Yiyeceklerden Vazgeçmeyin

Yiyecek tüketimiDiyet yapmanın en kokutucu tarafıda sevdiğimiz yiyeceklerden vazgeçmemiz. Bazen her pazartesi başlanan diyete salı günü son verilir. Sevdiğimiz yiyeceklere dayanamayıyoruz. Hem kilo vermek hem de zayıflamak için biber hapını kullanabilirsiniz.

Sizleri mutlu eden yiyeceklerden vazgeçmenize gerek kalmadan kilo vereceksiniz. Hiç bir yan etkisi bulunmayan biber haplarını sağlıklı bir şekilde deneyebilirsiniz. Fazla kilolara karşı en verimli sonuçları alabilirsiniz.

İnanın biber hapı zayıflama konusunda oldukça başarılıdır. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır. Meksika biberleri ile formunuza kavuşacaksınız. İdeal kiloya gelebilmek için düzenli kullanmanız gerekir.

Bu korku radyasyonun, her zaman her yerde bulunması ve görünmez olması, potansiyel tehlike barındırmasından kaynaklanıyor. Radyasyon reaktör atıklarından ve uranyum kalıntılarından, röntgen makinelerinden, nükleer denemelerdeki radyoaktif serpintilerden kaynaklanıyor. Kâğıdı daha beyaz hale getirmek, porselen takma dişleri parlatmak için uranyum katılır.

Kıymetli taşlar (meselâ topaz) renkleri güçlendirilsin diye radyasyondan geçirilir; gıdalar mantar ve böcekleri öldürmek için radyasyona maruz bırakılır. Gübrelerde kullanılan fosfatlarda ve sigaralarda kullanılan tütünde, radyoaktif izotoplar bulunur!'”
Peki, şimdi soralım.

Hayatınız size verilen bir emanet mi? Hesap gününe iman ediyor musunuz? İnandığınız dinin bir mutfağı var mı? Varsa, siz bu inancın mutfak kurallarına uyuyor musunuz? Her nefsin ölümü tadacağını ve her nefsin hesaba çekileceğini bilmiyor musunuz?

İmkânı olduğu halde tepkisiz kalanların, ‘atın ölümü arpadan olsun’ kabilinden bir safsata ile nefsine zulmedenlerin de ‘suç ortağı’ olduğunu unuttunuz mu? Hâlâ ‘yapacak bir şey yok’ gibi bir safsatadan yana mısınız? Yoksa ‘bismillah’ deyip harekete geçenlerden yana mı olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın