Sorunsuz Diyet için Biber Hapı

Sorunsuz diyet için biber hapıYazımızın bu ilk bölümünde sizi size anlatarak, “kilo sorunsuzlar” ın sırlarını, bu insanların nasıl olup da Dünya Sağlık Örgütü’nün bile karalar bağlayıp obezite ‘yi, hem de enfeksiyöz bir ajana bağlı olmayan bir Salgın ilan ettiği… birçoklarının 15-20 yılı bulmaz hepimiz obez olacağız, karabasanlarına kapıldığı, açıkçası pek de iç açıcı olmayan bir ortamda… hem inceliklerini, hem de ruh ve akıl sağlıklarını koruyabildiklerini anlamaya ve anlatmaya çalıştık. Yöntemimiz ise diğer yazılarımızda uyguladığımızdan farklı değil. Bu uygulamalara Biber zayıflama hapı ile destek vermek zayıflama sürecinizi hızlandıracaktır.

Her zaman ki gibi diyoruz ki: Kontrol edin! Gözlemleyin, akıl süzgeçlerinizi kullanın ve söylediklerimizin gerçeklerle bağdaşıp bağdaşmadığını etrafınıza, yaşamınıza, sizler gibi olduklarını tahmin ettiklerinizin sofralarına bakarak karşılaştırın! Bu çabayı göstermeniz, bol keseden atanların, ticari kaygılar, maddi manevi çıkar beklentileri ile insan sağlığını hiçe sayarak, her bir gün değişen “sağlıklı beslenme” önerileriyle ekran ve manşetlere kurularak sözde “bilim”lerini allayıp pullayıp, şu ana dek gerçekten sağlıklı ve keyifli kalabilmiş sofranıza demir atmalarını engellemenin… tek ve vazgeçilmez yolu. Bu yolda sağlam adımlarla devam etmek istiyorsanız Biber hapı kullanımını ihmal etmemeniz gerekmektedir

Söylediklerimiz ve yazdıklarımız ancak ve ancak sizlerin gözlemleri ve umarız doğrulamaları ile bir anlam kazanabilir. Elden gelen en basit sonucu çıkartmaya çalışarak deriz ki: Acıkma, doyma ve tokluk duyumlarınızın neden sizin için hazine değerinde olduğunu kavradığınızda, ve bu hazinenin elinizden kaçmaması için çaba göstermeniz gerekeceğinin bilincine vardığınızda… sizin için işler büyük ölçüde kolaylaşmış demektir. Elbette bu süreçde Biber hapı’ nın desteği inkar edilemez.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın