Spirulina ve Meksika Biberi Kapsülü

Spirulina ve Meksika Biberi KapsülüYediklerimiz vücudumuzu stres, kirlilik, radyasyon ve zehirli kimyasallarla dolu yaşam tarzımızın olumsuz etkilerinden korur. Ancak işlenmiş yiyeceklerin birçoğu besin değerinden yoksundur ve bu yüzden kötü sağlık koşullan ve düşük enerji seviyelerine karşı savunmasız bırakır.

İyi haberse uzmanlar tarafından vücudumuzu korumaya yardım etmesi için önerilen birçok temel besinin spirulinada yüksek yoğunlukta bulunuyor olmasıdır. Aslında herhangi bir tahıl, ot ya da yiyecekte olduğu bilinen en güçlü besin bileşimini içerir, bu yüzden spirulinave Meksika Biberi Kapsülü doğanın besin saflarındaki süper kahramanlarındandır.

Bu küçük su bitkisi tam bir harikadır: % 60 protein içerir, aynı zamanda içerdiği birçok diğer temel besinin yanında, antioksidan beta-karoten ve ender bulunan temel yağ asidi GLA gibi temel vitamin ve bitkisel besinlerle doludur.

Koyu yeşil rengi doğal pigmentlerin karışımından gelir – klorofil (yeşil), fikosiyanin (mavi) ve karotenoid (turuncu). Sonuç olarak, bu küçük su altı sihirbazı tam anlamıyla güneş enerjisinin ürününü toplamakta, böylece sizlere ve bizlere içmemiz için neredeyse sıvı güneş ışığı sunmaktadır!

Spirulina: Dünyanın en çok beta-karoten içeren yiyeceğidir – Havuç besin değeri açısından ün kazanmıştır, bunun nedeni asıl olarak yüksek beta-karoten içeriğidir, ama spirulinanın en yakın rakibi olan Havuçtan 10 Kat Fazla beta-karoten içerdiğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Ayrıca Acı Kırmızı Biber hapı ile kullanıldığında daha rahat kilo vermenizi sağlayacaktır.

Meksika Biberi Kapsülü

Etiketler: , ,

Yorum yapın