Spor Yapma ve Doğru Beslenme

spor yapmaDr. Murphy’nin de söylediği gibi, kendinizi sahip olduğunuz güçle iyileştirebilirsiniz. Öncelikle doğru karar vermeniz çok önemlidir. vücudunuzun bakımı tamamen kendi sormluluğunuzdadır. Güzel yada çirkin olmayı kendiniz karar verirsiniz. Öncelikle meksika biber kapsüllerini deneyebilirsiniz. Acı biber kapsüllerini kullanarak doğru bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz

Zayıflamak için düzenli biber kapsülü kullanımı çok önemlidir. Kilolardan kurtulmak için mümkün olduğunuz kadar yasak yiyecekleri azaltmalısınız. Sonrasında biber hapını kullanmaya başlamalısınız. Biber hapının etkisi ile kısa zamanda forma girebileceksiniz.

Mutlaka deneyip görmelisiniz. Dr. Murphy diğer tüm kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da sizlere bütün insan davranışlarının ve tepkilerinin bilinçaltı tarafından yönlendirildiğini gösteriyor.

Eğer bilinçaltınızı hastalık ve yaşlılık gibi olumsuz düşüncelerle doldurursanız, vücudunuz da size hastalıklarla ve yaşlılığın getirdiği sıkıntılarla karşılık verir. Oysaki dua ederek ve meditasyon yaparak zihninizin derinliklerini sağlık, zindelik ve gençlik gibi düşüncelerle programlarsanız, bilinçaltınız da bedeninizin bu ideallere ulaşması için çalışmaya başlayacaktır.

Fakat bu da sadece dua etmekle sağlığınızı koruyabileceğiniz ya da hastalıklarınızdan kurtulabileceğiniz anlamına gelmiyor. Size Tanrı tarafından bahşedilen bedeninize çok iyi bakmalısınız. Vücudunuzu doğru alışkanlıklar edinerek formda tutmak mecburiyetindesiniz. Eğer vücudunuzu temiz tutmayı, doğru beslenmeyi ve spor yapmayı ihmal ediyorsamz, bu konuda inançlı olmanız size bir fayda sağlamaz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın