Spor Yapmadan Sıkılaşın

Sporsuz ve diyetsiz kilo vermenin mümkün olmayacağını söylerler. Fakat spor yaparak ve diyet uygulayarakta kilo vermekte zorluk çekenler olduğuda aşikar. Bu durumda en yararlı şekilde zayıflamak biber kapsülleri ile mümkündür. Yani meksika biber hapını kulalnarak kesinlikle kilo verebilirsiniz.

İlçe çapındaki deney önümüzdeki haziran ayında öğrencilersınavlarını tamamlayıncaya kadar sürecektir ve aldıkları maddenin etkililiğinin ilk testi, bu aralık ayında çocuklar ‘gerçek olmayan’ sınava alınarak yapılacaktır.

‘Öğrencilerin gelişmelerini izleyebileceğiz ve başarılarının onların beklenen puanlarından daha iyi olup olmadıklarını ölçeceğiz,’ diye basın açıklaması yapan dave ford’un ardından şimdi de bize bunun bir deney olmadığı, hiçbir zaman sınav sonuçları ile ilgili herhangi bir veri toplama niyeti taşımadığı söyleniyor.

Sağlıklı ve etkili olarak bilinen günümüzün popüler diyeti kesinlikle biber zayıflama haplarıdır. En etkili sonuçları biber hapı ile alabilirsiniz. Diyetsiz ve sporsuz başarmak mümkündür.

Büyük hayretler uyandıracak şekilde, Durham wcb sayfasında kendi orijinal basın bildirisini değiştirdiklerini ve ‘deney’ sözcüğünü çıkardıklarını fark ettim. Bütün bunlar niye önemli? Öncelikle daha önce söylediğim gibi bu, o yıl en çok haberi yapılan deneydi ve böylesine aptalca bir uygulama ancak kamuoyunun, araştırmanın ve kanıtların nitelikleri konusundaki anlayışını tahrip edebilecek bir durumdur.

İnsanlar bu araştırmaların tasarımlarının hatalı olduklarını fark ettiklerinde o zaman bununki gibi uygulamalar kamuoyunun araştırmalara olan güvenini ortadan kaldıracaktır. Bunlar ancak insanların araştırmaya katılma istekliliğini azaltabilir. Zaten doğal olarak katılımcıları deneylere razı etme her zaman yeterince zor bir iştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın