Stres ve Kilo Alma Döngüsü

Kilo vermek için yapılan diyetlerin bir çoğu strese yol açmaktadır. Düzenli şekilde kilo vermek için ve stressiz kilo vermek için yapmanız gerkeen biber hapı kullanmaktır. Biber hapı kullandıktan sonra daha huzurlu zayıflayacaksınız. Biber kapsüllerini kullanırken düzenli olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü biber kapsülleri sayesinde kısa sürede kilo vereceksiniz. enerji kaybetmeden dinamik şekilde zayıflayacaksınız. Düşük dozlu florid haplarına osteoporozu ve ileri yaşlarda kemik kı rılmalarını önlemenin bir yolu gözüyle bakılmasa da florid kal siyum kombinasyonu, mevcut osteoporoz tedavisine yardımcı olmanın etkin bir yolu olabilir. Ancak florid desteklerini kendi başınıza denememelisiniz.

Yüksek doz florid konusundaki ilk heyecan, daha sonraki araştırmalar floridin vapuruna yardımcı olacaktır.Olduğu yoğun yapıdaki kemiklerin bazen daha kırılgan oldu ğunu ve kırılma olasılıklarının daha fazla olduğunu gösterince söndü. İçme suvuna eklenen florid tamamen güvenlidir, ancak doktorunuz tarafından reçete ile verilmedikçe florid desteklerinden uzak durun protein bedeniniz proteini sindirirken kana asit salar. Kilo vermeye yardımcı biber kapsülü ve bitkisel diyet unsurları sayesinde daha hızlı kilo vereceksiniz.

Büyük oranda iskeletten çekilen kalsiyum bu asitleri nötralize etmeye Yardım eder. Bir dizi araştırma ne kadar çok protein tüketilirse idrar yoluyla o kadar çok kalsiyum atıldığını gösteriyor. Kemiklerden kalsiyum çekme konusunda hayvansal protein bitkisel proteinlerden daha güçlüdür. Protein ile kalsiyum kaybı arasındaki bağlantı abd ve kuzey avrupa ülkeleri gibi et tüketen ülkelerde kemik kırılması oranlarının yüksek olmasını kısmen açıklayabilir, ancak protein ve kemik kaybı arasındaki bağlantı henüz kesinlik kazanmış değil uygulama ne kadar kalsiyuma ihtiyaç duyduğumuz insan beslenmesinde çö züme kavuşmamış en büyük meselelerden biridir. Sadece düşük ya da ılımlı miktarlarda kalsiyum alan hareketli ve sağlıklı insanlar da kemik kırılması oranlarının daha düşük olabildiği apaçıktır. Daha fazlasını almanın bu riski daha da azaltıp azaltmayacağı ise belirsizdir, ancak bulgular umut verici gözükmüyor.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın