Şuan Zayıflama Zamanı

Zayıflama zamanıMeksika biber kapsülü zayıflatıcı özelliği ile kalmaz, vücudun direncini de artırır. Fazla yağların yakılmasına neden olur. Özellikle basen ve bel bölgesindeki yağlarında yakılmasına neden olur. Biber kapsülleri bitkisel içeririğ ile orutduğunuz yerden forma girmenizi sağlar.

Yağ ve kalori kaynının hızlanmasına neden olarak forma gimenizi sağlar. Ne yazık ki, bu etkilerin cmv kaynaklı klonal yayılmanın t hücresi zayıflamasının diğer yönleri ile bu kadar yalandan ilişkili olan etkilerine bağlı olup olmadığına şimdiye kadar hiç kimse (bildiğim kadarıyla) doğrudan bakmamıştır, bu nedenle anerjik t hücrelerinin kendilerine özgü olaylarının bu çöküşe ne ölçüde katkı yaptığını bilmemekteyiz.

Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenlere tavsiye biber hapı ile birlikte uygulanan egzersizler olabilir. Biber kapsülleri ile forma girmek sandığınızdan daha kolay ve daha sağlıklıdır. Acı biber hapı ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Bu tür deneylerin sonuçlan benim için oldukça ilgi çekici olurdu. Mekanistik çalışmaların ve moleküler biyolojinin ötesine geçerek, bağışıklık sisteminin anerjik cd8 klonlan tarafından sürüne sürüne ele geçirilmesinin onları taşıyan sağlıklı insanlar üzerinde yaptığı gerçek etki, bilim insanlarının bu etkiyi incelemeye başlamaları sayesinde bir netlik kazanmaya başlamıştır.

Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalar, spesifik cd8 topluluklanndaki klonal yayılmaların vücutlarında bulunan t hücresi çeşitliliğini azalttığını ve etkin bir bağışıklık savunması düzenleme yeteneklerini azalttığını göstermektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın