Tartılar Moralinizi Bozmasın

Tartılar moralinizi bozmasınBazı biber hapı kullanıcıları kötü gıda kombinasyonları içeren öğünlerin ardından zorluk yaşadığını fark ederek sindirim sorununun kaynağını buldu. Bir öğünde, bir vejetaryen omlet (sebze ve protein), patates (nişasta), reçelli ekmek (nişasta ve işlenmiş şeker içeren meyve) ve meyve salatası yemişti. En hızlı şekilde kilo vermek için yağ yakmak, yağ yakmak için ise biber hapı gerekir. Tüm gıda kombinasyonu kurallarını yıkmıştı. Bazı bireyler bu gibi durumlara başkalarından daha hassas tepkiler verirler. Bu sebeple bu gıdalardan biber hapı kullanımı sırasında uzak durun.

Günlükle ilgili bir not: Size, her gün tartılmanızı önermiyoruz. Bu, su ağırlığına ve günlük dalgalanmalara bağlı olarak çok cesaret kırıcı olabilir. Haftada bir kez tartılın ve kilonuzu günlüğünüze yazın. Her hafta her zaman aynı gün tartılın. Ağırlık kaldırma egzersizi yapıyorsanız, kasın yağlardan daha ağır olduğunu unutmayın. Sizde yağlarınızı kasa çevirmek istiyorsanız acı biber hapı kullanın.

Tartı farkı göstermese bile, kıyafetlerinizin bol gelmeye başladığını fark edebilirsiniz. Haftalık tartılmalar, sizi olumlu veya olumsuz, gerçeklerle yüzleşmeye mecbur eder. Kötü bir hafta geçirmiş bile olsanız, kendinize karşı dürüst olmanız gerekir. Tartılmak, hedefinizden uzaklaşmanıza engel olabilir. Fakat biber hapı kullanıyorsanız tartılar artık moralinizi bozmayacak.

Örnek günlük sayfaları size boşaltım kalıplarını, su tüketimini, idrar pH değerini, enerji seviyenizi, tutumunuzu, güneşe maruz kaldığınız süreyi ve hedeflerinizi kaydetmeniz için yer sağlar. Günlüğünüze kaydetmeniz gereken bir diğer şey, okumalarınızda hoşunuza giden güzel sözler, öğrendiğiniz ilginç şeylerdir. Belki de pozitif düşünce yapısı, günlük fiziksel egzersiz, beslenme veya sağlıklı bir yaşam tarzıyla ilgili bir şey öğrendiniz. Size cesaret verecek her şeyi not etmelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın