Tehlikeli Yağ Hücreleri

Yağ hücreleri östrojen hormonu üretirler. Bu hücrelerin üretimi durdurmak biber hapı ile elinizde. Yağ hücreleri tarafından üretilen fazlaTehlikeli yağ hücreleri östrojen hormonal sistemin, ardından tüm vücudun dengesini bozar. Aşırı östrojenin, kan pıhtıları ve kalp krizi riskini artırdığı, tiroit fonksiyonlarını azalttığı, cilt, meme ve prostat kanserlerini tetiklediği bilinmektedir.

Yağ hücreleri, kronik sistemik inflamasyona neden olan tehlikeli inflamatuar kimyasallar (TNFalfa ve interlökin dahil) üretirler, bu da gen, hücre ve dokularda ciddi hasara yol açar. Bu inflamatuar kimyasallar bizi yaşlandırır, ıstırap verir ve kalp hastalıkları, diyabet, kanser, romatizma, Alzheimer ve diğer sağlık sorunlarında görülen hasarlara neden olur.

Aynı zamanda yağ depolama kontrollerine müdahale eder, bedenin daha çok yağ depolamasını sağlar. Yağ depolanmasının önüne geçmek için biber zayıflama hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun sonucunda elbette daha çok inflamasyon meydana gelir ve kısır döngü içinde beden daha çok yağ depolar.

Yağ hücreleri, atardamarları tıkayan aterosklerotik kalp hastalığını (damar sertliği) tetiklediği bilinen kimyasallardan yüksek seviyelerde üretirler. Bu kimyasal insülin salgısına müdahale eder ve insülin direnci ile tip 2 diyabete neden olurlar.

Hücre zarlarında potasyum gibi kilit iyonlara müdahale eder ve hücrelerin işlev bozukluğu göstermelerine yol açarlar. Aynı kimyasallar, atardamarları daraltan ve kan basıncını artıran hormonların salgılanmasını sağlar. Gördüğünüz gibi, yağlar sadece aynada size bakmakla kalmazlar. Yağların diğer zararlarından korunmak için biber hapı kullanımı gerekir ve biber hapı sürekli kullanıldığı zaman bu durum ortadan kalkar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın