Temel Zayıflama Desteği Biber Hapı

Temel zayıflama desteği biber hapıPek çok kişi biber incelme hapı ile uygulanan bı tedaviden faydalanır. Ancak bazı vakalarda test sonuçları normal çıksa da sadece T4 kullanarak semptomlar geçmez. O halde doğru tedavi ne? Bunun cevabı … değişir. Şimdilerde tıp alanında meydana gelen devrimin güzelliği (ve baş ağrıtan kısmı) kısmen herkes için geçerli tek bir doğru tedavi olmamasıdır.

Her tedavide olduğu gibi, tiroidiniz için ilaç kullanırken her zaman deneyimli bir doktorla çalışın. Bu durum biber hapı kullandığınız dönemler için de geçerlidir. Dikkatli takip elzemdir. Çok fazla tiroid hormonu almak ya da ihtiyacınız yokken almak anksiyete, insomniya, çarpıntı ve uzun vadede kemik kaybı gibi istenmeyen yan etkilere neden olabilir.

Pek çok hastam kilolarıyla mücalelerinin cevabının “metabolizmalarının yavaş” olmasında ya da tiroidlerinin tembel olmasında yattığını umar. Eğer bu şekilde bir kilo problemi yaşıyorsanız biber kapsülü’ nden destek almalısınız. Bu herkes için geçerli olmasa da, yaklaşık her beş kadından biri için doğrudur.Biraz dedektiflik yapmak, cıva ve glüten başta olmak üzere tiroidi olumsuz etkileyen unsurlar üzerinde durmak; daha iyi beslenmek; çoklu vitamin ve bayıkyağı almak; gerekiyorsa doğru testleri yaptırıp doğru tedaviyi uygulamak önemlidir. Bu, sağlığınız ve kilo problemlerinizin gerçekten de cevabı olabilir. Tiroid temel metabolizma hormonudur. Dengeden çıkarsa, metabolizmanız da dengeden çıkar.

Hipotiroidi Amerika’da teşhis edilmeden kalan en yaygın sağlık problemlerinden biridir. İnanılmaz derecede yaygındır ye sağlığınız üzerinde çok büyük etkileri yardır. Çoğu doktor ise nasıl iyi bir tedavi uygulayacağını bilmez. Beslenme, çevresel toksinler ve stres tiroid fonksiyonlarını etkiler. Hipotiroidi endişeniz varsa, doktorunuzdan yapmasını isteyeceğiniz bir dizi tetkik bulunmaktadır. Standart tiroid tedavisi Synthroid tüm resmin ancak bir bölümüne cevap verir. Tiroid problemlerine daha bütün olarak yönelen daha sofistike tertipler de mevcuttur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın