Tiroit Hastalıkları

tiroit hastalıklarıDestek Nedenleri Varek formunda iyot, tıbbi tedavi gerektirmeyen, aktivitesi hafif miktarda azalmış tiroit bezini uyarmak için alınabilir. Genellikle, tüm sağlıklı insanların kullanımı için uygun olan multifor mülalara küçük miktarlarda iyot eklenir.

Vücudumuzun sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesi için sağlıklı beslenmeliyiz. Öncelikle organik ve doğal besinler tercih eidlmelidir. Her gıdayı mevsimine göre tüketmelisiniz.

Ayrıca biber kapsüllerini kullanmalısınız. Meksika biber kapsülleri ile zayıflamayı hızlandırmak mümkündür. İstediğiniz kiloya gelebilmek için mutlaka meksika biber kapsülleri tercih edilemlidir. Fazla kilolardan kurtulmak için mutlaka biber hapları tercih edilmelidir. Meksika biber hapları ile kısa zamanda zayıflamayı başarmak mümkündür.

Düşük düzeylerde multi vitamin desteğine dahil edilmesinin yanı sıra, papa’ nın kabul edilen önemli kullanımı, lökoderma (cildin depigmentasyonuyla tanımlanan bir durum tedavisindedir. Paba, skleroderma (cildin kalınlaşması) ve diğer bir şiddetli cilt hastalığı olan lupus eritematosusta da kullanılmıştır.

Sağlıklı ve doğal kilo verme yöntemleri ile zayıflamayı başarmak mümkündür. Ne varki, bu durumlar için yapılan klinik çalışmalarda kullanılan dozlar son derece yüksektir ve doktor gözetimi olmadan kullanılmamalıdır. Papa, güneş ışınlarına karşı korunmada da kullanılabilir ancak bu amaçla kullanıldığında dahili olarak etkisini gösterdiğini kanıtlayan bir delil yoktur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın