Tok Hissetmek İstiyorsanız Biber Hapı Kullanın

Eğer bu maddeler size de uygunsa, siz de esra topbaş gibi “İtalyanca Diyet” ile keyifle zayıflayabilecek birisiniz demektir. Beslenme programını hazırlarken “İtalyanca diyet”in faydalarını Esra Topbaş’a yine aynı maddeler üzerinden açıkladım. Karbonhidrat olarak tercih edilen makarna, pişirilme şekli ve sosu ile doyurucu olma özelliği açısından glisemik indeksi düşük bir mönüdür. Makarna, diyetinizde hem bedeninizi hem de ruhunuzu doyurur.

Biber hapı’ nı kullanmanızın asıl nedeni açlığı bastırmasıdır. Günümüz de yaygınlaşan obezite hastalığına karşı önlem almaktır. Çevremize baktığımız zaman aşırı yemenin doğurduğu problemler sonucu hastaneye mahkum kalan bir sürü insan var. Bu yüzden zaman kaybetmeden biber hapları’ nı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Zeytinyağı ve sirke; salatalarınızın, sebzelerinizin vazgeçilmez sosu ile biber hapı olmakla beraber, hızlı tokluk hissi sağlamak adına da diyetinizin püf noktasıdır. Yağ ve sirke sosuyla hazırlanmış bir salata ile sossuz bir salata arasında, uyandıracakları tokluk hissi açısından çok ciddi fark vardır.

Eğer kendinizi daha çabuk tok hissetmek istiyorsanız biber hapını kullanarak ve salatanızın sosu ile diyetinizi lezzetlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Restoranlarda sıklıkla karşımıza çıkan mozarella tabaklarının veya mozarellalı sandviçlerin diyetiniz için en büyük faydası, mozerellanın oldukça az yağlı bir peynir alternatifi olmasıdır.

Diyet programlarınızı mozerella tabakları ve sandviçleri ile çeşitlendirebilirsiniz.Bir diyetin en güzel kaçamağı tatlı olsa gerek! Dondurma ise “kaçamak listesi”nden çıkarabileceğiniz sağlıklı bir tatlıdır. Balıksa, zayıflamanıza yardımcı olur! Yağı faydalı, sindirimi kolay, protein kalitesi fevkalade ve doyurucudur. Kalbinizi mutlu ederken, diyetinizi de motive eder.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın