Toksinlerin Atılması

toksinlerin atılmasıVücuttaki toksinlerin atılması, vücudunuzun pisliklerden arınması demektir. Toksinlerin birikmesinde asıl amaç, sağlıksız beslenme şekli ve yaşam şeklidir. Özellikle stresli dönemlere oldukça fazlalaşır. Toksinlerin atılmasına destek acı biber kapsüllerini deneyebilirsiniz. Toksinlerin atılmsını sağladığı gibi yağları da yakmakta oldukça güçlüdür.

Birikmiş yağları hiç zorluk çekmeden vücudumuzdan atmaya yardımcı olur. Meksika biber kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. İstediğiniz sonuçları alabilmek için mutlaka denemelisiniz. Kapalı olduğu için güvensizlik duygusuna ve genellikle takıntılı davranışlarla çevreyi kontrol etme ihtiyacına yol açan kök çakra. Birçok psişik insan şizofreni ile ilişkili belirtilerin bir bölümüne (sesler duyma, renkler görme, diğer insanların düşüncelerini okuma, yönlendirilme vb.) sahip olmakla birlikte hastalıkla bu durumu birbirinden ayırt etmek mümkündür.

İstenilen uygun kiloya ulaşmak için biber hapı kullanın. Çünkü şizofren insanların hastayken duydukları sesler olumsuz ve kontrol edicidir, psişiklerin ise, en azından kök çakra söz konusu olduğunda, ayaklarının yere sıkıca bastığını umut ediyoruz! Şizofreniye yol açan faktörlerin sayısı oldukça fazladır ve kimyasal bir dengesizlik, besinlerin özümsenememesi, beyni etkileyen toksinler, çocukluktan gelen problemler ve benim düşüncelerime göre psikoruhsa! konular gibi birçok etmen söz konusudur.

Benim deneyimlerime göre, bir çocuğun hayatındaki en önemli evrelerden biri, dört ya da beş yaşlarındayken evde normalde bulunan cisimleri eline aldığı ve onu zihninde şaşkınlık uyandıracak tezahürlere dönüştürerek kendini saatlerce oyalayabildiği dönemdir. Burada çocuklara yaratıcı fikirlerini ifade etme ve gösterme, yarattıkları şeylerle olan fiziksel ve duygusal iletişimin önemini öğrenmelerini sağlayacak şekilde içeride onlarla oynama fırsatı verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın