Trans Yağlar ve Acı Biber Hapı

Biber hapı Meksika kullanımı sırasında alacağınız her türlü yağ vücudunuza yeteri kadar alınır. Fazlasına mutlaka müdahale edecek olan Meksika biberi hapına kilo konusunda güvenebilirsiniz. Birçok ünlünün kullandığı yan etkisi olamayan bir gıda takviyesi ürünü olan Acı Meksika Biber hapı ile artık sizin için kilo sorun olmaktan çıkacak.

2008 Temmuz’unda New York şehri restoranlarda yapay trans yağların kullanımını yasakladı ve eğer bunu bir şehir yapabiliyorsa siz de yapabilirsiniz. Britanya Birleşik Krallığı’ndaki çoğu süpermarket kendi markalarından hidrojene bitkisel yağları isteyerek çıkarırken, hâlâ birçok markalı üründe bulunuyor – şekerlemeler, bulyonlar, donmuş yiyecekler, paketlenmiş sıcak yemekler, bisküvi, hamur işleri, hatta vitamin kapsülleri bile. Ve genellikle üzerlerinde belirtilmiyorlar.

En iyi şansınız bu icat edilmiş gıdalardan tümüyle vazgeçmek olur. Raf ömrü uzun olan her şeyden kaçının. Yiyeceğinizi nükleer bir faciaya direnmek zorunda bırakmayın. Dükkânlar hemen sokağın köşesinde – bu yüzden kendinize gelip bu kadar çok hava geçirmez torbayı veya vakumlanmış paketleri açmayı bırakın.

Batıdaki ortalama insanın yılda dört kilonun üzerinde katkı maddesi tükettiği tahmin ediliyor. Hayat dolu taze yiyecekler tercih edin. İri bir ekmek parçasına çiğ sarımsak sürüp sürmemek de tabii ki size kalmış.

Yüksek tansiyon veya kalp hastalıklarından korkmuyorsanız bile şunu bilin ki tuz kesinlikle suyu tutuyor ve bu da kilo alımına sebep oluyor. Acı Biber hapı ile nasıl kilodan uzak durabiliriz? Meksika Biberi kullanırken, işlenmiş gıdalara karşı tetikte olun ve az tuzlu soya sosunu keşfedin. Meyve tüketimini arttırın. Sıkı bir kahvaltı ve işte Biber Hapı ile mutlu Son!…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın