Ücretsiz Biber Hapı

Bazı çevreler biber hapı’ nın ücretsiz ve bedava olarak dağıtıldığını ve bu dağıtılan ürünlerin numune olduğunu dedikodu ediyorlar. Böyle bir durum sözkonusu değildir. Konu hakkında öncelikle değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek istedik.

Şimdi asıl konumuza geçelim.

Amacınız biber kapsülü ile bütün yağları yakmaya çalışmak olmamalıdır (bunu yapmayı düşünseniz bile). Ortalama bir insanda enerji gerektiren bütün fonksiyonları yerine getirmek üzere kullanılacak 2,500 kalori karbonhidrat depolanır (büyük oranda kaslarda ve karaciğerde); özellikle, bir otobüsü yakalamaya çalışırken veya saldıran bir gergedandan kaçmaya çalışırken gerekebilecek acil enerji için. Ortalama bir insanda, yağda depolanmış yaklaşık 112,000 kalori bulunur (yani, eğer ideal kilonuzdaysanız, tipik olarak vücudunuzda yaklaşık yedi kilo yağ bulunur). Kısacası biber hapı çok güçlü olsa dahi vücudunuz yaradılışa göre bir miktar yağa ihtiyaç duyacağı için tüm yağlarınızı yakamazsınız. Mesaj: Vücudunuzdaki yağ düşman değildir; gereğinden fazlasını taşımadığınız sürece. Yağın fonksiyonel olması gerekir; her an için enerji çekebileceğimiz banka hesabımız gibidir. (Yiyeceklerin nasıl sindirildiğini unutmayın)

Elbette ki buradaki asıl nokta, bankamızın vücudumuzun her yerinde şube açmasına izin vermemektir. Biber hapı da sağlıklı şekilde zayıflamaya bu şartlarda izin verir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın