Vitamin ve Mineral Destekli Zayıflama

vitamin ve mineral destekli zayıflamaVücudunuzun direncini korumak aynı zamanda forma girmesini istiyorsanız biber hapı kullanım için uygundur. Diğer ürünlere bakarak daha sağlıklı ve etkili bir kapsüldür. Forma girmeyi hızlandırmak ve kolaylatırmak için yapmanız gereken sadece biber form kapsüllerini kullanmaktır. Biber kapsülleri yağları yakmakta olduğu gibi zararlı toksinlerin atılması konusunda  da  başarılıdır.

Kilo vermeye yardımcı orjinal biber kapsülleri dengeli bir şekilde kullanılmalıdır. Son zamanlarda kilo artışlarının artması ve bunun üzerine insanların bilinçsiz diyete başvurmaları kilo vermelerinden çok sağlık problemleri yaşatmıştır. Ancak biber hapı dğer zayıflama uygulamaların hiç birine benzemez. Kendine özgü özelliği ile sağlıklı bir fiziğe girmenizi sağlayacaktır.

Kalsiyum destekleri günde 23 kez, 500 mg ve altında yiyeceklerle birlikte alınmalı, demir destekleri ile birlikte alınmamalıdır. Yüksek doz D vitamini ve idrar söktürücü kullanılıyor ve böbrek taşı sorunu varsa doktora danışılarak kullanılmalıdır.

32. Piyasada çok fazla spor beslenme ürünü mevcut. Spor içecekleri, vitamin, aminoasit destekleri, enerji barları ve tuz tabletlerini kullanmalı mıyım? Sporcular daima sınırlarını aşma çabası içindedir ve üreticiler bu çabanın farkındadır. Spor içecekleri müsabaka öncesi, sırası ve sonrası sıvı gereksinimini karşılamak için tüketilebilir.

Fakat serin su, sıvı tüketimi için en iyi ve ucuz olanıdır. Vitamin ve mineral gereksinimi, yediğiniz yiyecekleri besin piramidindeki porsiyon miktarları kadar tükettiğinizde kolaylıkla karşılanabilmektedir. Vitamin desteği performansı etkilemeyecek, hatta fazlası olumsuz etkilere neden olabilecektir.

Aminoasit ve diğer protein destekleri, genç sporcular için önerilmemektedir. Beslenme destek ürünlerinin kullanımı pahalı bir seçenektir. Eğer dengeli bir diyet tüketiliyorsa, bu desteklerin kullanımına gerek yoktur. Ek protein tabletleri, vücutta yağ depolanmasına neden olmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın