Vücudunuz için Doğru Olanı Yapın!

vücut sağlığıVücudunuz sizi yönlendirebilir. Aşırı diyete tepki veriyorsa hemen bırakmanız gerekir. Aynı şekilde sevdiğğiniz bir yiyecek ve vücudunuza alerji yapıyorsa yemeyi bırakmalısınız. Vücudunuzu tanıyın ve ona göre beslenme programı hazırlayın. Bir çok kişi kilo sorunu ile uğraşmaktadır. Ancak kesin bir çözüm yolu bulamadığı için saçma diyetler uygulamaktadır.

Öncelikle doğru olan biber kapsüllerini kullanmaktır. Meksika biber kapsülleri sayesinde kıza zaman içerisinde zayıflamayı başarabilirsiniz. Diyet ile verilemeyen kilolar acı biber kapsülleri ile kısa sürede verilecektir. Şu anda Bellingham, Washington’da yaşayan Phil, detoksa şöyle başladığını söylüyor: “Yemeği yavaş yavaş azalttım.

Hâlâ vücuduna doğru şeyleri almak, mücadelesinin bir parçasıydı. Yıllar sonra Phil detoks diyetlerini de uyguladı, çoğu sadece meyve yemeye dayanıyordu, sindirim sistemini detokslamak için “hafta boyu sürenden on iki defa, iki hafta sürenden yirmi defa, üç hafta sürenden yaklaşık on defa ve bir ay sürenden de birçok defa” uyguladı.

Lavman ve kolonik yıkamalar yaptırarak, hatta temizliği kolaylaştırmak için bir litrelik su ile omuz duruşu yapmayı bile öğrenerek kolonunu toksinlerinden arındırdığını iddia ediyor.

Toksinler her yerdedir; yediğimiz yemekçe, içtiğimiz suda, soluduğumuz havada. Şanslıyız ki bizim üzerimizde küçük etkileri oluyor. Yine de bunlara maruz kalmamız tekrarladıkça vücudumuzda birikip ciddi etkileri olabiliyor. Endüstriyel ve bilimsel kullanımlar için yeni kimyasalların bulunmasına bağlı olarak bu zehirli maddelerin sayısı artıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın