Vücudunuzu Gerekli Besinlerden Mahrum Bırakmayın!

Vücudunuzu gerekli yiyeceklerden mahrum bırakmayın her besinden yeterince tüketin, sağlıklı yaşamak için bunu yapmalısınız. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için kesinlikle yemek yememe gibi davranışlardan kaçının eğer sağlıklı bir vücudt istiyorsanız biber hapını kullanabilirsiniz.

Biber hapı sayesinde yemeklerden kısmadan huzur içinde kilo vereceksiniz. Denenmiş ve memun kalınmış biber hapları ile sizleirnde kısa sürede forma kavuşmanızı düşünüyoruz. Eğer kendinizi ve güzelliğini düşünüyorsanız sağlıklı kilo vermeye bakın mesela meksika biberleri ile bunu başarabilirsiniz. Biber hapı hakkında bazı araştırmalar yaparken şu soru karşımıza çok sık gelmiştir: obezler biber hapı kullanabilirler mi ve biber hapı obezler için faydalı olabilir mi?

Kendimi öldürecek derecede bir yeme bozukluğum yok. internette ya da gazetedeki resimlerde gördüğümüz yeme bozukluğu olan kişilere hiç benzemiyorum bozukluğu vardır. Unutmayın sonucunda ölüm dahi olabilir. Yaşayan ölü gibi olmak istemiyorsanız biber hapını hemen kullanamaya başlamalısınız.

Diğer bir deyişle büyümeyi bırakmıştır. Bu nedenle kişi kaç yaşında olursa olsun, duygusal yaş olarak hâlâ anoreksiya nervozanın başladığı yaştadır. Dolayısıyla anoreksiya nervoza yaşayanların çevre tarafından yaşıtlarına göre daha çocuksu algılanmaları mümkündür.anoreksiya kabul edilir.

Bu kişi kendini “aç bırakmıyor” olabilir ancak vücudunu gerekli yiyeceklerden ve besin maddelerinden mahrum bırakmaktadır. “Aşırı yeme atakları geçiriyorum ama kendimi kusturmuyorum, aşırı laksatif kullanmıyorum. Çok spor yaparak ya da sonrasın da bir şey yemeyerek yediklerimi yakmaya çalışıyorum.

Ancak, hayati tehlike taşıyan durumlarda kişilerin yakınları tarafından hastaneye kaldırılması veya tedaviye ikna edilmeye çalışılması, bazen de zorlanması kaçınılmaz hale gelebilir. Anoreksiya nervoza belirtileri Belirgin miktarda kilo kaybıiçine kapanma, sosyal ortamlardan (özellikle yemek olan) uzak durma aşırı egzersiz (günde 2,53 saat kadar) Halsizlik, yorgunluk sürekli üşüme yemek, kalori ve besin içerikleriyle ilgili takıntılı olma yemek yememek için çeşitli bahaneler gösterme: “Tokum”, “Bu besine alerjim var” gibi olmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın