Vücudunuzu Yenileyin!

vücudunuzu yenileyinSadece inandığınız ve hissettiğiniz şeylerin vücudunuza yansıyacağını unutmayın. Eğer yaşlandığınızı düşünüyorsanız ve giyiminiz, konuşmanız, yürüyüşünüz ve davranışlarınız yaşlı bir insanı andınyorsa, yaşlılık düşüncesi ifadenize, yüzünüze ve tüm vücudunuza yansıyacaktır.

Sizler biber haplarının size iyi geleceğini ve güzellikler katacağını düşünüyorsanız hemen kullanmalısınız. Çünkü gerçekten biber kapsülleri sağlıklı ve başarılı bir zayıflama hapıdır.

Kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı yaşayabilmek için sağlam adımlar atılmalıdır. İdeal kilonuza gelebilmek için mutlaka doğru kararlar vermelisiniz. Zayıflamak için artık sıkıntılı diyetlere son vermenin zamanı geldi. Artık biber hapları ile kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Ruhunuzun kutsal olduğunu ve asla yaşlanmayacağını hatırlayın. Hücrelerinizin yenilendiğini gözünüzde canlandırın. Zihninizde sürekli yenilendiğinizi canlandırdığınız andan itibaren yaşlanma fikri geçerliliğini yitirecektir. Eğer tüm vücudunuzun yenilendiğini gerçekten hissedebilirseniz vücudunuzun dinç ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bilim adamlarının bulmak için uğraştıkları gençlik iksiri kesinlikle biber kapsülleridir. Bütün gizem aslında düşünüş biçimimizdedir. Genç olduğumuzu düşünürsek genç kalırız. Zihninizde kendinizi hep genç, sağlıklı ve zinde olarak resmedin. Sağlıklı olmayı arzulayın.

Gençlik ve umut dolu düşüncelerin bütün bedeninizi sardığım hayal edin. İnsan aklının tahayyül edebileceği en mükemmel kadın veya erkek bedenini gözlerinizin önüne getirin. Her şeyin ruhunu hissetmeye ve insanların iyi taraflarını görmeye çalışın. Bir insanı düşündüğünüzde, zihninizde o kişiyi, benimsediği kötü yaşam tarzı yüzünden zayıf, kusurlu ve cahil kalmış biri olarak değil, Tanrı’nın çizdiği ideal şekliyle canlandırın.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın