Vücut Ağırlığını Biber Kapsülü’ yle Koruyun

Vücut ağırlığıSahte tarafsızlık bölgesi sizin için giderek daha sürdürülemez hale geldiğinden, seçmek zorundasınız. Hakiki varlığınızın ışığını göreceksiniz ve tek seçeneğiniz oraya ulaşmak için seçtiğiniz yoldur. Evren o kadar merhametlidir ki karanlık bir yol bile ışığa dönmenin bir yolunu barındırır.

Tavus kuşu tüyleri, tavus kuşunun yediği ve sindirdiği dikenlerden ortaya çıkar. Siz de uzun bir zamandan beri bağımlılık ve zorlanınım dikenlerini yiyorsunuz; şimdi ruhsal bakımdan onları sindiriyor, içsel olarak onları çirkin bir şeyden güzel bir şeye dönüştürmeye hazırlanıyorsunuz.

Yeni Ahit’ te bir dize şöyle der: “İnsanın kötülük için seçtiği şeyi, Tanrı iyilik için seçer.” Biber hapı basit bir biçimde zorlanımızı uzaklaştırmayacaktır; onu sizi böyle derinlikleri hiç yaşamasaydınız olacağından daha yükseğe çıkarmak için kullanacaktır. Bu deneyimden yiyecek konusunda zorlanmanızdan kurtulmuş olarak çıkacaksınız, evet. Aynı zamanda ancak böyle bir karanlığı sindirdiğiniz için saçabildiğiniz bir ışıkla da dolu olacaksınız. Biber hapı ile zayıflamak da böyle bir şeydir.

Eski kalıpları dönüştürmek için geçen zaman sizi duygusal olarak engellemesin. Yeme kalıplarını değiştirmek için biber zayıflama kapsülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İnancınızın onayı için aynaya bakmayın. Bir kadın ilk hamile kaldığında, göz bunu dışarıdan anlamaz ama zaman içinde görülecektir. Aynanız vücudunuzdaki değişimleri gösterebilir ama zihninizdeki değişimleri göstermez. Belirli bir günde ayna size dünkü düşünüşünüzün ne olduğunu gösterir ama yaşamınızın yarınki halini yaratan, yüreğinizde bugün meydana gelen şeydir. Vücut ağırlığınızı zihninizi geliştirerek azaltabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın