Vücut Sağlığı ve Biber Hapı

vücut sağlığı ve biber hapıVücudumuzdaki yüz milyardan fazla hücre, tüm yaşamsal fonksiyonları için her gün yeni enerjiye ihtiyaç duyar. Bu enerji olmadan yaşam olmaz. Bu enerji yiyeceklerden gelir.

Yiyecekler ve oksijen kanla hücrelere taşınır. Hücrede bir tür “yanma” işlemiyle enerji oluşur. Kilolardan sağlıklı bir biçimde kurtulmak için yapılması gereken en güzel şey düzenli yapılan spordur.

Sağlıklı bir spor ve biber kapsülleri ile fazlalıklarınızdan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Son zamanlarda hızlı bir artış gösteren kilolara biber kapsülleri destek olacaktır. Acı biber kapsüllerinin desteğini alarak kısa zamanda kilolarınızdan kurtulacaksınız.

İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar biber kapsülleri kullanmaya özen gösterin. Meyvelerin ve sebzelerin vücuda yararları inanılmaz derecede etkilidir. Biber hapı ile gün içerisinde mutlaka sebze ve meyve tükeitlmelidir.

Ama bu yanmanın sonunda ortaya “kül artıklar” çıkar. Bu küller asit artıklardır. Temizlenmezlerse hücre içi “asitlenir”. Doğduğumuz günden beri vücudumuzun temizlik sistemleri bu asit artıkları yok etmekle meşguldür.

Artıkların miktan, vücudun temizleyebileceğinden daha fazla olursa, emniyetli bir yerde depolanmaları gerekir. En iyi depolardan biri yağ deposudur. Asit yükü fazlaysa, vücut bu depolardaki yağı enerji için kullanmayı tercih etmez.

Çünkü asitlerin tekrar ortaya çıkmasını istemez. Hücrenin enerji elde etmek için yakacağı besinler, mevcut asitlenmeyi ya artırır ya azaltırlar. Asitlenmeyi azaltan besinler, alkali besinlerdir. Alkali beslenmeyle asitlenme azalınca, yağ depoları enerji için kullanılabilir hale gelir.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın