Vücut Yağlarından Kurtulmak için..

vücudunuzdaki yağlardan kurtulmak içinVücudunuzdaki toksinlerden ve yağlardan arınmak için mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. Biber kapsülleri ile kısa sürede forma gireceksiniz. Kilo kontrolünü sağlamak için mutlaka meksika biber kapsülleri kullanılmalıdır. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara karşı en etkili yöntem kesinlikle meksika biber kapsülleridir.

Parry’ ye göre, ilaç şirketleri için gerçekleştirdiği pazarlama görevinin amacı “bilinmeyen rahatsızlıklara verilen önemi arttırmak.” Buna verdiği örneklerden biri de önceleri sadece çocukları etkileyen bir hastalık olarak bilinen “Son zamanlarda bu hastalığın yetişkinleri de etkilediğini gösteren pek çok çalışma var”, diyor parry,”…insanlar çocuklarının okulda yaşadıklarına benzer sıkıntıları işyerlerinde yaşıyorlar.

Dolayısıyla son zamanlarda bu rahatsızlığın çocukluk evresi ve yetişkinlik evresi olmak üzere iki evresi olabileceğine dair tartışmalar başladı. Bu kadar derinlemesine incelemeden önce bizde olduğunu bile bilmediğimiz bir şeyle ilgili farkındal iğimiz artıyor böylece” İlaç şirketlerinin toplumsal görüşü şekillendirmede kullandıkları yöntemler genelde gizli tutulduğu için, vince parry’ nin verdiği ipuçları oldukça değerlidir. Zayıflamaya yardımcı acı biber hapı ile harika görünüm elde edebilirsiniz.

Manhattan, Londra, toronto ya da sidney gibi kentlerdeki şık ofislerinden reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarındaki uzmanlarını konuşturan parry gibi kimselere bedenlerimiz, sağlığımız ve geçirmemiz gereken hastalıklarla ilgili fikirlerimizi şekillendirmeleri için önemli miktarlarda para ödeniyor.  Bu pazarlama ofislerinde işlenen ilaç yanlısı mesajlar, “bilinçlendirme” maskesinin ardına saklanıyor ve büyük reklam kampanyaları veya eğitim faaliyetleriyle geniş kitlelere iletiliyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın