Yağ Düzenleyici Biber Hapı

Hormonların, kilolu çocuklar salgınında oynadığı rol, 2005 yılının Haziran ayında, Celi Metaboliztn (Hücre Metabolizması) dergisinde yerYağ düzenleyici biber hapı aldı. Nasıl diyabetik insanlarda insülin direncine bağlı olarak insülin seviyeleri yüksekse, fazla kilo‘ lu insanlarda leptin direncine bağlı olarak yağ düzenleyici leptin hormonu yüksek seviyelerdedir. Bu hormonun sebep olduğu fazla kilolar için biber diyet hapı kullanmak uygun olacaktır.

Leptin, yağın nasıl yakıldığını kontrol eder ve kendimizi tok hissetmemizi sağlar. Elbette biber hapı yardımı ile. Aşırı kilolu bir annenin rahmi, yüksek seviyede leptine maruz kalır ve bu durum bebeğin ilk yıllarında beyinde devreleri değiştirir. Beyin, leptinden gelen sinyallere karşı duyarlılığını kaybeder (leptin direnci), böylece kendinizi tok hissetmezsiniz ve yağ olması gerektiği gibi yakılmaz.

Yanlış beslenen annelerin bebekleri de leptin konusunda sorun yaşarlar. Fakat hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar biber kapsülü kullanamazlar. Bir araştırmada, iyi beslenen annelere karşılık, yanlış beslenen annelerin yüksek yağ içeren bir diyette yüzde 50 daha fazla yağ depoladıkları görüldü. Aşırı kilolu ve yanlış beslenen annelerin doğurduğu bebekler, zayıf kalmak için BDAŞ yaşam tarzına uyum sağlama konusunda aşırı dikkatli olmak zorundadırlar.

Çoğu kilolu insan gıdaya bağımlıdır ve zayıflama diyetleri‘ nin işe yaramamasının bir nedeni, bağımlılıkları hedef almıyor olmalarıdır. Bu kişiler biber hapı kullanarak kısa zamanda kilo verebilirler. Bağımlılıklar, kilo almayı kolaylaştırır ve zayıflamayı ciddi anlamda zorlaştırırlar. Popüler diyet programları alerjik etki yaparlar ve hiçbiri, üç önemli alerjik maddenin kullanımını engellemez: glüten, süt ürünleri ve şeker. Fazla kilo sorununuz varsa, bağımlılık ve alerjiler bu kalorileri sürekliliğini sağlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın