Yağları Yakmak için Biber Hapı

yağları yakmak için biber hapıKola ve kahvede olduğu gibi bu sıvıların ya pH’ ı zaten asittir, ya da meyve sulan gibi sindirildikten sonra asitlenmeye sebep olurlar.. pH’ı asit olan su veya sıvı vücuttaki asit yükünü daha da artırır. Asitlerin atılmasına yardımcı olacağı yerde, ortamı daha da asitlendirir.

Vücuttaki asitlerin nedeni fazla yağlardan kaynaklanmaktadır. Vücudunuzdaki fazla yağlanmaya engel olmak için biber kapsüllerini kullanabilirsiniz. Acı biber kapsüllerinin desteğini alarak kilolardan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Sağlıklı zayıflamak için hareket şart. Gün içerisinde bol bol hareket etmeye çalışın. Metabolizmanızı hızlandırmış olursunuz.

Acı biber kapsüllerinin desteği ve egzersizler ile daha kolay kilo verebilirsiniz. Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda hızla artan kilolara biber kapsülleri yardımcı olacaktır.

Vücudun alkali rezervinden tüketir. Bu pH derecesindeki suyu içmek kilo vermeye yardımcı olmaz. Yağların yakımı için gereken alkali ortamı sağlayamaz. Biliyoruz ki, çok su içince idrar rengi açılır, çünkü asit atan böbreğin işi kolaylaşır. Az su içtiğimizde idrar rengi koyulaşır, kokusu ağırlaşır.

Daha az suyla asit atmak böbreğin işini zorlaştırır. Özellikle sabah idrarının rengiyle vücuttaki asit yükünü değerlendirebiliriz. O halde en basit alkali olma yöntemi su içmektir. Alkali pH’ da suyu içmeliyiz. pH asit ve nötr değerde olan su içtiğimizde atacağımız asidi, daha az alkali suyla kolayca atabiliriz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın