Yararlı Biber hapı Kullanımı

Biber hapı sayesinde zayıflamak çok kolay olup diyet yapmadan sağlıklı kilo vermek ancak biber hapı sayesinde gerçekleşmektedir. En etkili kilo veridren Biber hapı ile kilo vermeniz kolaylşacaktır. Biber hapı ile metabolizmanız artacak ve kısa sürede hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.  Bu bezin orta bölümü kenarları, uçlarında tüyler bulunan sinir hücreleriyle kaplı kan damarları açısından zengindir. Bu tüyler kan dolaşım kimyasını kontrol eden dedektörlerdir. Eğer geçen kanda zehir varsa, bu tüyler hipofizle beraber hastalıklara karşı üçüncü savunma hattını oluşturan böbreküstü bezlerini ve tiroid bezini bir alarm sinyali yayarak harekete geçirirler. Hepiniz guatrlı insanlar görmüşsünüzdür.

Hastalarımdan biri, 58 yaşında bir bayan bu hastalığın izlerini taşıyordu. Büyük bir genel zayıflıktan bolca terlemekten, nabzının yüksek olmasından ve bazı organlarının şişmesinden şikâyetçiydi. Egzoftalmik (göz yuvalarının dışarı fırlaması) guatrın klâsik bir örneği. Bir toksemi sonucu tiroid bezi aktivisitesini artırmıştı. Tedavi, toksemiyi etkisizleştirmekle mümkün. Bu tip durumların iyileşmesi çok zordur ve yatak istiharati gerektirir. Nasıl bir rejim yapması gerektiği hastanın durumuna ve sindirim kapasitesine bağlıdır. Bu vakada ise hasta 6 hafta yatakta kaldı, çiğ süt, çiğ ve pişmiş karbonhidratsız sebzeler yedi. Sütün miktarı her gün hastalığın şiddetine göre ayarlanıyordu. Tam bir iyileşme sağladık. Yazı içerisinde anlattığımız olyaların hiçbiri Biber hapı kullanırken başınıza gelmeyecektir.

Burada ısrarla bir kez daha bir konu üzerinde durmak istiyorum, Zehirlerin atıldığı çıkış yolu, iç salgı bezlerinin gücüne göre değişir. Tiroid bezi en güçlüyse temizlik üst deri ve mukozalar yoluyla gerçekleşecektir. Eğer böbreküstü bezleri hakimse bu sefer atıkların çıkış yolu bağırsaklar ve böbrekler olacaktır. İç salgı bezlerinin birbirine göre gücünü iki temel faktör belirler, soyaçekim ve bu bezlerin heyecanlar ve kimyasal nedenlerle etkilenmesi, Kriz sırasında en güçlü olan bez, zehirlerin hangi yoldan atılacağını belirler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın