Yaşam Tarzı ve Kırmızı Biber

Acı biber kapsüllerini kullanarak dengeli şekilde beslenebilirsiniz. Formunuzu korumanın yolu doğru ürünler kullanmakla sağlanır. Kolay ve daha hızlı kilo vermek için sizlerde meksika biber haplarını alabilirsiniz. Bundan sonra, protein enerjisi toplam enerji x puan veya npu x 100 = net diyet protein enerji %si (ndp cal%). Büyümekte olanlar için diyetin ndp cal. % sinin 8’den aşağı düşmemesi gerektiği bildirilmiştir. Yetişkinler için ise bu değerin %5 olmasının bile yeterli olduğu bildirilmektedir.

Dengesiz ve işe yaramayan kötü diyet alışkanlıklarınızı bırakın ve biber zayıflama hapı kullanarak sağlıklı zayıflayın. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için doğal yöntemleri denemelisiniz. Kırmızı biber hapını kullanarak kolay zayıflayın. Acı çekmenize gerek kalmadan incelmeyi başarın.

Diğer amino asitler de bu şekilde hesaplanmıştır. Görüldüğü gibi bu diyetin proteinin gramında 51 mg lizin varken, yumurtanınkinde 63 mg vardır. 51 / 63 x 100 = 81. Bu diyetin puanı 81 dir. Aynı diyetin sindirilebilirliği şöyle bulunabilir. Şu anki seviyelerinde gayet kötü bir tablo çiziyor olsa da, sorunun daha da kötüleşeceği açık. 2006 yılında, International journal of pediatric obesity dergisinde yer alan bir araştırma, çocuklarımızın yarısının 2010 yılı itibariyle aşırı kilolu olduğunu söylüyor.

Aşırı kilolu çocuklar, normal çocuklara oranla beş kat daha fazla yağ hücresi üretirler. Yağ hücrelerinin sayısı azaltılamadığından, normal kiloya dönmek giderek zorlaşır, çünkü fazla sayıdaki yağ hücresi, verilebilecek kilo miktarını sınırlandırır.

Tünelin sonundaki ışık kendinizi, yeme ve yaşama alışkanlıklarınızı değiştirmeye adayarak tekrar sağlıklı olabilirsiniz. Bu kitap size bunu nasıl başaracağınızı anlatıyor. BDAŞ yaşam tarzı size neyi ne kadar yiyeceğinizi söylemez. Ama kendi diyetinizi, size uygun olan diyeti seçmeniz için sizi gerekli bilgilerle donatır. Burada önemli olan, besin değeri yüksek, taze gıdalarla beslenip kendinizi diğer beş yolla birlikte etkili silahlarla zenginleştirerek gıda ve yaşam tercihlerinizin kalitesini artırmaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın