Yaz Gelmeden Kilolardan Kurtulun!

yaz gelmeden kilolardan kurtulunYaz aylarının gelmesiyle herkeste bir zayıflama telaşı başlar. Kışın alınan kiloları vermek ciddi anlamda zordur. Ancak biber hapı ile yükünüzü hafifletebiliriz. Yaz aylarını zayıf ve fit bir vücut ile geçirmek istiyorsanız mutlaka biber hapı kullanılmalıdır. Acı bibe rhapları sağlıklı ve güvenilir bir kapsüldür.

Bu özellikleri ezberlemek gerekmez. Ayurda metinleri tatlan ve guna’ lara uygun yiyecekleri uzun listeler halinde veriyorsa da, bu bilgi zaten bedeninizde vardır. Eğer dengedeyseniz, üşüdüğünüz zaman sıcak yiyecek, kendinizi ağır hissettiğinizde de hafif yiyecek istersiniz. Aynı şey tatlar için de geçerlidir.

Biber hapları ile gelin zayıflamayı kolaylaştıralım ve sağlıklı bir şekilde düzgün fiziğe gelmenizi sağlayalım. Fazla kilolardan kurtulup dengeli bir şekilde zayıflamak için mutlaka biber hapı desteği almalısınız. Biber haplarının yardımı ile fazlalıklarınıdan kısa zamanda kurtulacaksınız.

Eğer bir kapha kişisi iseniz ve yeşil salatadan hoşlanıyorsanız, bu dengede olduğunuzu gösterir, çünkü yeşil sebzeler genellikle acı ve buruktur.(Bu iki tat sizin için iyidir. Özet olarak, doğayla dengeli yaşamak budur işte yemekten hoşlandığınız yiyeceklerin, bedeninizin denge için gereksinim duyduğu yiyecekler olması.

Öte yandan, aynı kapha kişisi iseniz ve canınızın özellikle çektiği yiyecekler cips (tuzlu), dondurma (tatlı) ve peynir(ekşi) ise, içgüdüleriniz dengede değil demektir; bu durumda kapha doşanız da dengeli olmayacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın