Yiyecek Rehberi

Aslında zayıflamak sandığımız kadar zor değil doğru yiyecekleri tüketerek kilo verebiliriz. Bunun dışında zevmediğimiz yiyecekler doğru yiyecekler ve yeekte zorluk çekiyorsak biber zayıflama kapsüllerini deneyebiliriz. Biber hapı sayesinde kısa sürede kilo verebileceksiniz. İdeal formunuza biber hapları sayesinde kurtulaccaksınızyani kas fibrilleri birbirlerinden uzaklaşmış, kas gevşemesi şekillenmiş olur. Tüm kas hücrelerinde bu gevşemenin olduğunu dikkate aldığımızda kalbin gevşemesi durumu ortaya çıkar. İşte kalp bu şekilde gevşeme ve kasılma hareketlerini ritmik ve bir birini takip eder biçimde yaparak damarlarla iç boşluğuna gelen kanı tekrar kendinden çıkan damarlara pompalamak suretiyle vücudun diğer ihtiyaç duyulan kısımlarına gönderir. Yıllarca denenmiş fakat çözüm bulunamamış olan zayıflama tekniklerine sadece biber hapı çare olmuştur. Biber hapı hızlı kilo verdirirken midenizin daha rahat olmasını sağlıyor. Yeterki orjinal meksika biberleri olmasına özen gösteriniz.

Elektrik akımının zayıflığı veya iletimindeki kesiklik, bu uyarıyı ileten sinirlerin ulaştığı orga magnezyumun atp, yi bağlaması kas fıbriİlerinden miyozin’in troponin adlı protein tarafından tutularak bağlanmasına neden olur ki bu durumda troponin tarafından çekilen miyozin mecburi olarak aktin’den ayrılır.Bu detaylı açıklanan, hatta önceki kısımlarda da açıklanmasına karşılık yeniden değinilen kasılıp gevşeme olayının bu derece detaylı üzerinde durulması kalp ve kaslar başta olmak üzere vücudun hem fonksiyonel çalışması, hem merkezi sinir sisteminin ve hormonsal metabolizmanın düzenlenmesi ve hem de spor ve egzersizin bu çalışma prensibine dayalı olmasındandır. Hücre zarında potasyum’en ufak bir eksikliği bu zar boyunca elektrik akımının zayıf olmasına neden olacaktır.

Uyarının yani akımın gidememesi demektir. Elektrik akımının yeterince ulaşmak istenilen organın hücrelerine ulaşamamış olması bu hücrelerde yukarıda açıklanan olayların oluşamamasına yani kas fıbrillerinin bir birleri üzerinde kayamamalarına neden olacaktır. Kısaca potasyum mineral eksikliği, özellikle kalp kası başta olmak üzere kasların gerektiği şekilde sağlıklı olarak kasılıp gevşemesini engelleyecektir. Kalp kası ve diğer kasların yukarıda belirtilen mekanizma ile düzenli ve ritmik kasılmaları öncelikle potasyum ve onu takiben sodyum ve klor minerallerinin mevcudiyetlerine bağlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın