Zamanlamanızı ve Porsiyonlarınızı Dengelemek

Kalori saymadan açlık veya aşırı iştah duymadan, gün içinde kan şekeri dengenizi ve enerjinizi koruyacak şekilde yemenizi tekrar dengelemenize yardımcı olacak, izlemesi kolay ve kişisel bir zayıflama yöntemini sizlerle paylaşmak istiyorum: Biber Hapı kapsül kullanmak!

Meksika bibier hapı sayesinde metabolizmanızı destekleyecek şekilde doğru oranlarda uygun bütün besin maddelerini alarak, hormonlarınızın en uygun şekilde salgılanmasını tetikleyecek şekillerde yiyecekleri birleştirmeyi öğreneceksiniz. Vücudunuzun gün içerisinde kalorileri yakmaya devam etmesi için neredeyse durmaksızın yiyeceksiniz kırmızı biber hapının en sevdiğim yönlerinden birisi işte bu.

Metabolizmanızı onarmak, beslenmeyi düzenlemekten ibaret değildir. Hormonlarla ilgili öğrendiğim en şaşırtıcı gerçeklerden birisi, çevrenin ve yaşam tarzının hormonlarımız üzerindeki etkisi oldu. Son zamanlarda gazeteler yiyeceklerimize östrojen sızdıran plastiklerin tehlikeleri hakkında hikayelerle dolu.

Dünyadaki endokrinologlarla konuşup, hem global çevrede hem kendi evlerimizde endokrin bozulmasının ne kadar yaygınlaştığını öğrendiğimde şok oldum. Ancak problem ne kadar yaygın olursa olsun, risklerimizi azaltmanın birçok yolu olduğunu öğrendiğime de minnettar oldum. Bu nedenle bu sitede kendi hayatınızdaki mümkün olduğunca çok risk faktörünü kökünden kazımak ve en aza indirmenizi sağlamak için yazılar da var.

Su, ev, araba ve ofisinizdeki aklmıza daha ne gelirse ne kadar çok kimyasalın sizi şişmanlattığına inanamayacaksınız. Mümkün olan her yerde, çevremizden bilinen endokrin bozucuları atarak vücutlarımızı detokslamaya devam edeceğiz. Her seferinde de bir ev olmak üzere, dünyayı iyileştirmeye otomatikman katkıda bulunacağız.

Elimizden geldiği kadarıyla sizlere Meksika biber hapı kullanarak zayıflamanın yanında daha sağlıklı, daha mutlu, daha olumlu ve güzel bir hayat sürmenize yardımcı olabilecek kaynaklar sunmaya çalışıyoruz. Bizim için önemli olan sizlerin sağlığı ve daha mutlu olması. Biber hapı yorumları ‘na bakılacak olursa bunu da layığıyla yerine getirebiliyoruz gibi görünüyor. Bizim asıl mutluluğumuz da işte bu…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın