Zararlı Toksinlerin Atılması

toksinlerin atılmasıVücudumuzda biriken zararlı toksinleri biber kapsülleri yardımı ile atabiliriz. Düzenli biber kapsülleri ile sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulabilmek için mutlaka meksika biber haplarını denemelisiniz.

İstediğiniz fiziğe gelebilmek için tek çareniz meksika biber kapsülleridir. İnsanların tavuk çorbalarına en yaygın olarak koydukları çeşni tuzdur. Fakat tuz koyarak çorbanın faydalarını yok ederler.

Biraz bilgi vermek gerekirse; tuz ya da sodyum klorid, insanoğlunun düzenli olarak yediği tek kaya türüdür ve bunu binlerce yıldır yaparlar. Arkeologlar, tuzun en az sekiz yüz yıldır üretildiğini buldular, tüm eski kültürlerin tuz bulma ya da ticaretini yapma yollarını bulduklarını biliyoruz.

Sağlıklı ve dengeli vücut ölçümleri için meksika biber haplarını kullanmalısınız. Madenciliğin ve jeolojinin gelişmesi ile tuzun doğanın tümünde bulunabileceğini ortaya çıkardığı on yedinci yüzyıla kadar tuz oldukça pahalı bir üründü. O günden beri tuzun bol bulunur olmasından kaynaklanan problemler ortaya çıktı. Tuz, insanoğlunun bedeni için yaşamsaldır.

Hücreler arasındaki sıvı dengesinin kurulmasına, kan basıncının düzenlenmesine, besinlerin ve oksijenin taşınmasına, sinir sinyallerinin elektriksel akım olarak taşınmasına yardım eder. O olmadan vücudumuz yemekleri sindiremez, hücreler toksikleri atamaz, kan basıncı düzenlenemez ya da kaslar rahatlayamazdı.Tuz hemen hemen tüm gıdalarda rahatlıkla bulunduğu için dengeli bir beslenmeyle günlük sodyum ihtiyacımızı kolaylıkla karşılayabiliyoruz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın