Zayıflama Algınız ve Biber Kapsülü

Biber hapı Meksika ile sabah evden çıktıktan sonra, alışverişte, giyinirken kilolarınızı fazla düşünmenize gerek kalmaz. Fakat bilinmeyen bir durum vardır: Algınız. Evet algınız sizin kim olduğunuzu ve kim olacağınızı belirler. Algınız sürekli göbeğinizdeki yağlardaysa o zaman sizi bekleyen gerçek, daha yağlı bir göbek olacaktır. Algınız sürekli kocaman popunuzdaysa sizi bekleyen gerçek daha büyük bir popo olacaktır. Anlık çözümler bulmak için, acı gerçekler yaratırsınız. Sıkı bir bedene sahip olmadığınız halde zihninizi böyleymiş gibi kandırırsınız.

Acı Biber Kapsülü ile kendinizi mutlu hissedersiniz en güzel tarafıda geçici bir mutluluk değildir. Akşam eve geldiğinizde ve rahat ettiğiniz iç çamaşırlarınızın içine girdiğinizde gerçeklerle yüzleşirsiniz. Belki de çoğunuz aynada bu görüntüden kaçıyor. Acı Meksika Biber kapsülü kullananlar kilo ile sorunlarında aynalar en büyük arkadaşları oluyor.

Sorunlarınıza geçici çözümler sunmanın bir çok yolu olduğu bir gerçektir. Kendinize şunu sorun: Zihnimi böyle kandırmaya ve hedefimden uzaklaşmaya devam mı edeceğim yoksa bu gerçeği değiştirmek için bu durumla yüzleşecek miyim? Bırakın fırlasın yağlarınız.

Bırakın kocaman bir göbeğiniz olduğunu tüm dünya görsün, bırakın birkaç hafta da olsa canınız acısın. Gerçek korseniz teniniz ve hayat boyu sizi sımsıkı saracak olan kocaman bir korseye sahipsiniz. Allah hepimize, istediğinde genişleyebilen istediğinde daralabilen kıyafetler vermiş. Bedenlerimiz o kadar mükemmel yaratılmış ki onları gerçekten istediğiniz şekle sokabildiğinizde çok mutlu olacaktır. Sıkı bir vücut canınızı acıtmak yerine sizi daha özgür hissettirecektir. Algınız olmak istediğiniz fizikte ve iç çamaşırlarında olsun.

Etiketler: , ,

Yorum yapın